Anekdotas

Viena karta gyveno žmogus, kuris klaikiai mego keptas pupeles. Jis mylejo jas, dievino jas, garbino jas. Taciau pupeles visuomet statydavo ji i nepatogia padeti - trumpam po to, kai jis ju prisivalgydavo. Organizmo reakcija i pupeles budavo griežta ir nemaloni.
Viena diena jis susitiko mergina ir isimylejo. Kai tapo akivaizdu, jog jie tuoksis, jis suprato, kad ji gali pasijausti pažeminta ir sugedinta del jo potraukio keptoms pupelems. Jis nusprende ivykdyti didžiausia gyvenimo žygdarbi - paaukoti pupeles vardan šeimynines laimes. Ir netrukus jis vede.
Po keliu menesiu, jam grižinejant iš darbo, sugedo jo mašina. Kadangi tai ivyko netoli nuo namu, jis nusprende palikti mašina ir pareiti pesciomis.
Pakeliui jis pamate maža kavinuke prie kelio, ir sugalvojo, kad reikia paskambinti žmonai ir pranešti, kad paveluos vakarienes. Kai jis iejo i kavine, keptu pupeliu kvapas tiesiog užvalde ji. Iki namu buvo like keletas kilometru ejimo, ir jis pagalvojo, kad beeinant šalutiniai pupeliu poveikiai išsisklaidys dar iki namu. Prieš taip pagalvodamas jis jau buvo suvalges tris dideles keptu pupeliu lekštes. Kai jis išejo iš kavines, pradejo jausti poveiki. Nusiperde pakalneje, pirstelejo ikalneje, paleido veja nuokalneje. Artejant prie namu šiu reiškiniu dažnis ir stiprumas smarkiai sumažejo, todel jis jautesi gana saugus.
Visgi pasiekus namus ji prispaude toks stiprus poreikis, kad jam teko pastoveti prie duru ir nuleisti gara. Tuo metu namu duris atidare žmona.
Ji džiugiai sušuko: "Brangusis, aš tau paruošiau pacia netikeciausia vakariene tavo gyvenime". Taciau kad išliktu netiketumas, ji užrišo jam akis, ir tik tada nuvede per nama ir pasodino i kede stalo gale. Kai tik ruošesi atrišti akis, suskambo telefonas. Žmona prigrasino neatsirišti akiu, ir jis pažadejo nežiureti, kol ji nesugriš pakalbejusi telefonu.
Kai žmona išejo, jis pasinaudojo tinkama proga: perkele kuno svori ant vienos puses ir garsiai paleido veja. Vejas buvo ne tik labai garsus, bet ir smirdejo supuvusiu kiaušiniu. Todel jis paeme servetele, ir pradejo mojuoti ja, taip vedindamas ora aplink save. Kai tik pasijaute geriau, vel prispyre reikalas. Jis vel pakele koja, ir smagiai pirstelejo. Garsas buvo panašus i triubos ir smirdejo dar labiau nei pirmaji karta. Jis pradejo mojuoti rankomis.
Atmosfera jau beveik normalizavosi, kai jis pajaute, kad vel spiria reikalai. Jis pagadino ora taip, kad butu laimejes nacionalini pirdunu cempionata. Langai sudrebejo, indai ant stalo skimbtelejo, o geles ant stalo iškart nuvyto.
Viena ausimi klausydamas žmonos pokalbio telefonu, jis tese šitaip dar 15 minuciu, kiekvienasyk vedindamas ora servetele. Kai išgirdo, kad pokalbis telefonu baigtas, jis tvarkingai sulankste servetele, padejo ja ant stalo, o rankas tvarkingai pasidejo ant jos. Patenkintas šypsodamasis jis buvo tikras nekaltumo paveikslas.
Atsiprašinedama, kad užtruko, žmona paklause, ar jis žiurejo. Jam patikinus, kad jis tikrai nežiurejo, ji nueme raišti jam nuo akiu, parodydama jam prie stalo sedincius svecius, slapta susirinkusius švesti jo gimtadienio. Tai buvo so called SURPRIZE PARTY.....

   

Facebook komentarai