"Apple" vadovas patvirtino gegužę bandysiantis taikiai susitarti su "Samsung"

"Apple" vadovas Tim Cook pageidauja be konfrontacijos teisme sureguliuoti patentinius ginčus su Pietų Korėjos elektronikos gigantu "Samsung". Apie tai galima spręsti iš T. Cook žodžių, kuriuos cituoja interneto portalas "CNNMoney".

Aš visuomet nekenčiau teisminių karų ir toliau jų nekečiu“, – teigė "Apple" vykdomasis direktorius. „Mes tik norime, jog žmonės sugalvotų savo nuosavus daiktus. Ir jei mes galime sutarti dėl bendros pozicijos ir kai mes būsime įsitikinę, jog taip ir yra teisinga susiklosčiusioje situacijoje, aš su mielu noru pasirinkčiau taikų susitarimą vietoj kovos. Tačiau esminiu momentu yra tai, jog "Apple" netaptų kūrėju visam pasauliui. Mums reikia, jog žmonės galvotų savo nuosavus dalykus.“

Tokio "Apple" vadovo pareiškimo nuoširdumą, kad ir kaip mes jį beinterpretuotume, bus galima patikrinti visai greitai. Tapo žinoma, jog derybos tarp "Apple" ir "Samsung", dėl kurių susitarta viename iš teismo posėdžių, turėtų įvykti po trijų su puse savaičių ir jos tęsis dvi dienas. Mėgstantiems tikslumą, galima paminėti faktą, jog derybos aukščiausiu lygiu numatytos gegužės 21-22 dienomis.

Apie būsimų derybų rezultatus galima tik spėlioti, tačiau sprendžiant iš Tim Cook pasisakymo tono, "Apple" prioritetu taps reikalavimus atlikti "Samsung" mobiliųjų įrenginių išvaizdos pakeitimus. Juk būtent nuo kaltinimų dėl elementaraus "iPhone" ir "iPad" išvaizdos kopijavimo ir kilo konfliktas tarp abiejų kompanijų, kuris vėliau tapo tikru „pasauliniu karu“ įvairiose šalyse.

Tiesa, žinant, jog gegužės mėnesį pasirodys naujas "Samsung" išmanusis telefonas – flagmanas "Galaxy S III", vargu ar galima tikėtis, jog gegužės mėnesio susitikimas atneš teigiamų rezultatų.

   

Facebook komentarai