"Apple" vėl aiškina, kad žmonės netinkamai laiko "iPhone 5", šįkart – fotografuodami

Kurį laiką neigusi „iPhone 5“ fotokameros defektą, dėl kurio dalyje nuotraukų matomi violetiniai atspalviai, galiausiai „Apple“ pripažino, kad tai yra problema. Bet dėl to kalta ne bendrovė, o telefono pirkėjai – fotografuodami jie netinkamai laiko įrenginį. Tiksliau, fotografuoja ne tai, ką reikia.

„Fotografuodami nukreipkite kamerą nuo ryškios šviesos šaltinio. Purpuriniai atspalviai nuotraukose yra laikomi normaliu „iPhone 5“ kameros funkcionavimu“, – tokį paaiškinimą el. paštu vienam „iPhone 5“ pirkėjui suteikė „Apple“ atstovai.

Kitaip sakant, violetinės „aureolės“ nuotraukose yra ne defektas, o telefono ypatybė. O tie, kam tai nepatinka, turėtų tiesiog nefotografuoti šviesių daiktų.

 Kai kurie fotografijos ekspertai svarstė, kad minėti atspalviai gali atsirasti dėl safyrinio stiklo, kuris dengia „iPhone 5“ kamerą.

Tuo tarpu užsienio svetainėse naujienas šia tema komentuojantys internautai šmaikštauja, kad tai yra nauja telefono funkcija – integruotas vienas iš „Instagram“ filtrų. Apie jį tiesiog nespėta pranešti telefono pristatymo metu.

Primename, kad netrukus po „iPhone 4“ išleidimo pirkėjai pradėjo skųstis ryšio problemomis laikant telefoną už apatinio kairio kampo. Tuomet kompanijos atstovai pareiškė, kad žmonės telefoną laiko netinkamai, tačiau sulaukusi grasinimų teismais ir žurnalistų patyčių „Apple“ pripažino klaidą ir puolė dalinti dėkliukus, išsprendžiančius problemą.

   

Facebook komentarai