CES parodoje „LG Electronics” gavo 15 apdovanojimų

Pasaulinė lyderė ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėja „LG Electronics“ (LG) už dizaino ir inovacijų išskirtinumą gavo 15 prestižinių apdovanojimų tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES). Kompanija gavo aukščiausią įvertinimą už belaidžio ryšio garso ir vaizdo turinio kokybę.

LG mobilieji telefonai, buitiniai prietaisai, verslo sprendimai ir buitinė elektronika buvo pripažinti 9 kategorijose – ekologiško dizaino ir taikomų technologijų, vaizdo ekranų, belaidžio ryšio vaizdo ir garso turinio, vaizdo technikos komponentų, garso technikos komponentų, namų tinklo, garso kokybės, buitinių prietaisų ir bevielio ryšio prietaisų.

„Daugiau nei šimtas per septynerius metus pelnytų CES apdovanojimų pabrėžia LG lyderystę inovacijų, našumo ir dizaino srityje“, - sako Peter Reiner, „LG Electronics JAV“ rinkodaros vice-prezidentas. Jo teigimu, šis pripažinimas atspindi kompanijos siekius pateikti vartotojams aukštos kokybės įrenginius, pasižyminčius pažangiomis savybėmis, intuityviu veikimu ir stilingu dizainu.

CES parodoje buvo įvertinti ir apdovanojimus pelnė LG LCD, LED LCD ir plazminiai HDTV televizoriai, aukštos raiškos vaizdo (Blu-ray) grotuvai, namų kino sistemos, mobilieji telefonai, buitiniai prietaisai, tinklo kietieji diskai. Vertintojų komisijos įvertinimo sulaukė „LG NetCast Entertainment Access“ - vaizdo perdavimo internete sistema ir vaizdo kokybės technologija „LG Full LED Slim“ skirta LCD televizoriams.

CES inovacijų apdovanojimai vyksta kiekvienais metais. Vertinimo komisija, kurią sudaro garsūs pramoninio dizaino specialistai, inžinieriai ir žurnalistai, vertina įrenginių naudą vartotojui, modernų dizainą, kokybę bei pažangą. Bendradarbiaujant su Vartotojų elektronikos (CEA) ir Amerikos pramoninio dizaino asociacijomis rengiami CES apdovanojimai skatina inovacijų pažangą pramoninio dizaino ir inžinerijos srityje.

CES 2010 apdovanojimus gavo šie LG Electronics produktai:

Ekologinio dizaino ir taikomų technologijų kategorija

Apdovanojimą pelnė 47 colių įstrižainės „LG Infinia“ modelis LE8500 Full LED Slim LCD HDTV (47LE8500) už novatorišką „Single-Layer Desing” dizainą ir panaudotas energiją taupančias technologijas: vietinį užtamsinimą, perdirbtų medžiagų naudojimą ir „LG Intelligent Sensor“ komponentą, leidžiantį pritaikyti vaizdo televizoriaus ekrane apšvietimą prie aplinkos.

Vaizdo ekranų kategorija

Šioje kategorijoje apdovanoti du 47 colių įstrižainės „LG Infinia“ modeliai - LE8500 Full LED Slim LCD HDTV (47LE8500) ir Full LED Slim LCD HDTV (47LE9500). Apdovanojimus televizoriai pelnė už pritaikytą ekrano pritemdimo funkciją, kokybišką vaizdą suteikiančią „NetCast“ technologiją, belaidžio ryšio transliacijų galimybes.

Belaidžio ryšio garso ir vaizdo turinio kategorija

Apdovanoti du „LG Infinia” modeliai - televizoriai Full LED Slim LCD HDTV (47LE9500) ir LED Plus LCD HDTV (47LE7500). Už aukštos raiškos vaizdo perdavimo ir duomenų saugojimo galimybę pripažinimą gavo DVD grotuvas „Wi-Fi Network Blu-ray Disc Player“ (BD590).

Vaizdo technikos komponentų kategorija

Aukštos raiškos vaizdo perdavimo ir duomenų saugojimo galimybę turintis DVD grotuvas „Wi-Fi Network Blu-ray Disc Player“ (BD590) gavo ir vaizdo technikos komponentų kategorijos prizą. Šioje kategorijoje apdovanotas ir LG 60 colių įstrižainės „Slim Bezel Plasma HDTV“ televizorius (60PK550). 

Garso technikos komponentų kategorija

Šioje kategorijoje apdovanojimą gavo LG namų kino sistema (LHB335) su aukštos raiškos vaizdo (Blu-ray) DVD grotuvu. 

Namų tinklo kategorija

Apdovanojimus namų tinklo kategorijoje pelnė bevielis (Blu-ray) grotuvas „BD570“ už vaizdo perdavimo internete sistemą - „NetCast Entertainment Access“ ir tinklo kietasis diskas „N2B1“ leidžiantis vartotojams saugiai dalintis informacija.

Garso kokybės kategorija

Už garso kokybę apdovanota LG namų kino sistema „HB994PK“ su pritaikyta belaidžio duomenų perdavimo technologija ir sustiprinta garso kokybe.

Buitinių prietaisų kategorija

Šioje kategorijoje apdovanotas dulkių siurblys „LUV300“ su dulkių suslėgimo funkcija ir šaldytuvas „LMX28994ST“ su automatiškai atsidarančiais šaldymo skyriais, pritaikytais reguliuoti šaldymo temperatūrą.

Mobiliųjų telefonų kategorija

Apdovanojimą pelnė „LG GW820 EXPO“, pirmasis išmanusis telefonas JAV su 1 GHz procesoriumi.

Išsamesnė informacija žiniasklaidai pateikiama www.lge.com/ces2010.

   

Facebook komentarai