Daugiau nei 100 tūkst. žmonių pareiškė norą skristi į Marsą be galimybės sugrįžti (Video)

Daugiau nei 100 tūkstančių žmonių pareiškė norą dalyvauti projekte „The Mars One“, kurio metu 2022 metais 4 žmonės turėtų išskristi į Marsą be atgalinio bilieto, rašo cnn.com.

„The Mars One“ projektas siekia kolonizuoti raudonąją planetą 2022 metais, nors dar nėra finansinių ir kitų praktinių projekto klausimų. Ar užteks pinigų? Ar žmonės sugebės išgyventi Marse? Tačiau tai nesustabdė net 30 tūkstančių amerikiečių, kurie irgi padavė paraiškas tokiam projektui.

Kai kurių kandidatų nuotraukas galima rasti „The Mars One“ oficialiame tinklapyje.

„Vis dar yra nemažai žmonių, kurie nėra iki galo sutvarkę savo anketų, todėl jie dar turi laiko apsispręsti, ar tikrai jie nori šiame projekte dalyvauti. Todėl tinklalapyje matomos nuotraukos yra tų kandidatų, kurie užpildė ir sutvarkė visus reikalingus dokumentus“, - teigė vykdomasis projekto direktorius Basas Lansdorpas.

Kiekvienas, turintis 18 metų, gali teikti paraiškas dėl skrydžio į Marsą. Tačiau, priklausomai nuo pilietybės, reikia sumokėti mokestį norint kandidatuoti. Mokestis priklauso nuo valstybės Bendrojo vidaus produkto. Kuo neturtingesnė šalis, tuo mažesnis mokestis.

   

Facebook komentarai