Daugiau skaidrumo pramoniniuose Hörmann vartuose

Iki šiol automobilių žibintų gamybai naudota ypač atspari įbrėžimams medžiaga rado naują pritaikymą. Nuo šiol Hörmann pramoniniai vartai įstiklinami beveik dvigubai storesne 26 mm storio Duratec įstiklinimo medžiaga.

Šis sprendimas pagerina vartų šilumos izoliacines savybes 20 proc., lyginant su įprastiniu stiklu, nebereikia matomumą mažinančių ir bendrą vaizdą gadinančių laikiklių stiklo paketo viduryje. Duratec suteikia vartams su niekuo nepalyginamą pranašumą – įstiklinimo medžiaga yra ypač atspari įbrėžimams.

Naudojant įprastines įstiklinimo medžiagas, įbrėžimai atsiranda jau po pirmųjų valymų, tuo tarpu Duratec įstiklinimo medžiaga išlieka skaidri daugelį metų net intensyviai vartus eksploatuojant ir juos nuolat valant. Šią ypač skaidrią medžiagą Hörmann jau anksčiau, kaip standartinę, pradėjo naudoti buitinių garažo vartų įstiklinimui, o dabar Duratec privalumus galėsime tiesiogine prasme aiškiai matyti automobilių salonų, logistikos ir prekybos centrų ir kitų komercinių pastatų fasaduose.

   

Facebook komentarai