DEAC tapo oficialiu virtualizacijos sprendimų lyderio VMware bendradarbiavimo partneriu.

Didžiausias Latvijos duomenų centrų operatorius, serverių sistemų nuomotojas ir duomenų saugotojas DEAC tapo pasaulyje žinomos virtualizacijos sprendimų įmonės VMware oficialiu partneriu Latvijoje. Nuo šiol DEAC savo klientams gali pasiūlyti naujas virtualizacijos paslaugų galimybes.

VMware yra asmeninių ir duomenų centrų virtualizacijos sprendimų kūrimo lyderis pasaulyje. Įvairių šakų ir dydžio įmonės visame pasaulyje naudoja VMware sprendimus, kad iš esmės sumažintų kapitalo ir eksploatacijos išlaidas, užtikrintų įmonės veiklos nenutrūkstamumą ir padidintų duomenų saugumą.

Bendradarbiavimas su VMware pradėtas siekiant sustiprinti santykius su dabartiniais klientais ir pritraukti naujų, naudojant oficialaus partnerio teikiamus pranašumus. Oficialaus VMware partnerio statusas leidžia teikti visą virtualizacijos technologijų spektrą, reikalingą šiandienos įmonės informacinių sistemų veiklai užtikrinti, ir padaro DEAC virtualių serverių nuomos sąlygas dar konkurencingesnes.

Būdamas didžiausias duomenų centrų operatorius Latvijoje, DEAC puikiai moka pasinaudoti IT infrastruktūros virtualizacijos teikiama ekonomine nauda. Taip įmonėms, reaguojant į pokyčius rinkoje, užtikrinama galimybė greitai pritaikyti informacines sistemas, atsižvelgiant į naujas rinkos sąlygas. Pasitelkiant virtualizacijos sprendimus, įmonėms lengviau planuoti ir sumažinti laiko ir pinigų išteklius, kurie naudojami, pavyzdžiui, trumpalaikių IT projektų patalpinimui ar programinės įrangos testavimui, taip pat kurti aukšto lygio klasterus ir pagerinti informacinių sistemų valdymą.

DEAC siūlo nuomoti virtualiuosius serverius, kurie klientui yra daug pigesni nei serverio įsigijimas ar skirtojo serverio nuoma, kadangi daugeliu atveju naudotojams nėra reikalingas visas atskiro fizinio serverio galingumas. „Tapdami oficialiu VMware partneriu, mes dar geriau galėsime padėti savo klientams optimizuoti IT infrastruktūros sąnaudas“, – apie oficialaus VMware partnerio statuso teikiamus pranašumus pasakoja DEAC valdybos pirmininkas Andris Gailytis.

Šiuo metu DEAC suteiktas VMware VIP Professional statusas. Tai reiškia, kad įmonėje dirba sertifikuoti VMware profesionalai, kurie puikiai išmano VMware sprendimus ir turi pakankamai kompetencijos, reikalingos sudėtingų virtualizacijos sprendimų įvedimui ir priežiūrai, todėl galės klientams parekomenduoti pačius tinkamiausius variantus. „Šiuo metu planuojant ir kuriant virtualiais serveriais pagrįstą IT infrastruktūrą, galima sumažinti sąnaudas net iki 40 % nuo dabar sunaudojamoso sumos“, – teigia A. Gailytis.

DEAC yra didžiausias duomenų centrų operatorius Latvijoje, savo klientams siūlantis labai platų IT užsakomųjų paslaugų pasirinkimą, apimantį duomenų centro paslaugas, kompiuterių technikos ir IT priežiūros paslaugas, tinklalapių ir sistemų kūrimo bei prieglaudos paslaugas ir konsultacijas. Klientų skaičius jau pasiekė 2 tūkstančius, tarp jų yra bankai: Latvijas Banka, Rietumu Banka, Danske Banka, taip pat inbox.lv, one.lv, Tele2, Seesam Latvija, TV3 Latvija, The Baltic Times bei kiti dideli projektai ir įmonės.

DEAC yra oficialus DELL sprendimų platintojas Latvijoje, taip pat oficialus tokių IT technologijų įmonių kaip Microsoft, APC ir Doclogix partneris.

   

Facebook komentarai