Krizės metu - nemokama pagalba siekiantiems parduoti!

Skelbimas internete - aukso vertės pranešimas, kurį klientas talpina tikėdamas svetainės paslaugomis ir pačia svetaine. Todėl www.7-24.lt administracija pradėjo daug energijos ir laiko reikalaujantį procesą - sukurti inovatyvią skelbimų svetainę.

Dabar šioje svetainėje jau galima nemokamai talpinti skelbimus, kurie sudaryti iš pranešimo teksto, detalios kontaktinės informacijos, aiškiai matomos kainos bei 4 nuotraukų. Ruošiamas automatinis papildomos reklamos modulis. Planuose numatytas svetainės papildas, leisiantis ne tik skaityti ar kurti skelbimus, bet palikti autoriui žinutę ar netgi pakviesti sutartu laiku padiskutuoti apie pasiūlymą vidiniame pokalbių kambaryje.

Švelnios spalvos – neprovokuoja skaitytojo

www.7-24.lt administracija ilgai domėjosi spalvų įtaka pirkėjo akimis. Pastebėjus, kad geltona spalva skirta informacijos paieškai, o raudona yra naudojama dėmesio atkreipimui - svetainėje įsivyravo mėlyna ir sidabro spalvų gama. Būtent šių spalvų modifikacijos bei įvairios variacijos patraukia prekės ar paslaugos ieškančiojo akį ir nekaupia naivios statistinės informacijos apie svetainės lankomumą. po šių spalvų įdiegimo svetainėje buvo pastebėtas unikalių lankytojų bei puslapių atvertimų šuolis.

Pardavėjas + Klientas = Sandoris

Dabar savo rankose jūs turite raktą, kuris jums atvers duris į verslininkų, kurie nueina visą kelią iki finansinės sėkmės, klubą. Suvokę, jog jūsų verslas iš esmės priklauso nuo marketingo, www.7-24.lt administracija įgyjo didelį pranašumą prieš konkurentus. Todėl svetainės kūrėjai savo klientams siūlo paslaugas, kurios padės:

 - Prekybą padaryti nepriklausomą nuo kainos.

 - Vartotojams atskirti Jūsų prekes ar paslaugas nuo konkurentų.

 - Naudoti tarpusavyje susijusias prekybos skatinimo priemones.

 - Rasti vieningą planą, kaip perduoti žinią rinkai ir klientams.

 - Jūsų darbuotojų galvose gimusias prekybos iniciatyvas paversti tikrove.

 - Rasti klientus, kurie vis dar sako: „Nežinojau, kad jūs tai parduodate“.

 - Turėti potencialių ir esamų klientų duomenų bazę.

Sėkmės paslaptis – bendravimas

Aprašomoje svetainėje Jūs visada jausitės lankstūs ir greiti. Jūs neturite griežtų taisyklių sąrašo; vadovybės, kuriai privalote atsiskaityti; ir įsakymų, nurodančių, kaip elgtis. Čia organizacija esate Jūs pats. Jūs pats nustatote taisykles ir pats jas sulaužote. Galite stebinti, piktinti, kelti susižavėjimą, būti nenuspėjamas, nepakartojamas ir greitas. Nepamirškite, kad internete bendravimas yra nepaprastas ginklas verslininkui, sugebančiam tinkamai išnaudoti net ir menkiausią progą

   

Facebook komentarai