„LG Electronics” ir „Viking Range Corporation“ formuoja strateginį aljansą

Pasaulinė lyderė ir vartotojiškos elektronikos technologijų novatorė „LG Electronics“ (LG) sudarė strateginį aljansą su pasauline virtuvės įrenginių gamintoja „Viking Range Corporation“. Kompanijos sutarė savo prekybos vietose platinti viena kitos produkciją, išnaudoti bendrų pirkimų galimybes, dalintis tyrimų ir vystymo pasiekimais bei aptarnavimo resursais.

„Šis aljansas sustiprins abiejų kompanijų prekės ženklų pozicijas technologijų, rinkodaros ir platinimo srityse bei leis patenkinti įvairesnius vartotojų poreikius“, – sako James Shad, LG Electronics JAV prezidentas. „Viking“ – tai išskirtinis prekinis ženklas ir LG didžiuojasi siejama su šiuo Amerikietiškos kokybės ir klientų aptarnavimo lyderiu“.

Bendradarbiaudama su „Viking Range Corporation“ LG planuoja sustiprinti savo pozicijas JAV – pasiekti platesnį vartotojų ratą ir pasiūlyti jiems aukščiausios klasės LG įrangą. Naujas platinimo kanalas išplės dabartinį nacionalinį ir regioninį LG platinimo ir pardavimų tinklą. LG dėka „Viking“ planuoja išplėsti savo tarptautinį platinimo tinklą, ypač sparčiai besivystančiose Azijos ir Ramiojo vandenyno šalyse.

„Bendras darbas su LG mūsų platintojams suteiks naujas augimo galimybes, kurios leis mums dirbti su vienu stipriausiu pasaulinių prekės ženklų ir buitinių prietaisų lyderiu. Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo bei ateities galimybių kartu vystant produktus“, - sako Anot Fred Carl, „Viking Range Corporation“ vykdomasis direktorius. Planuojama, kad „Viking Range Corporation“ tinklas LG produkcija pradės prekiauti jau antrame šių metų ketvirtyje.

   

Facebook komentarai