LSAS konsultantų komanda patars abiturientams studijų klausimais

Nuo liepos 4 dienos, pirmadienio, jau ketvirtus metus Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) specialiai parengta konsultantų komanda konsultuos būsimus studentus studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose klausimais. Visą mėnesį konsultantų klausti bus galima telefonu, elektroniniu paštu, pokalbių sistemos "Skype" pagalba bei užsukus į LSAS biurą.

Priėmimo į aukštąsias mokyklas laikotarpiu svarbiausiais klausimais stojantiesiems tampa priėmimo į aukštąsias mokyklas kriterijai, gyvenimo ir studijų sąlygos aukštosiose mokyklose, studijų kokybė, socialinės garantijos, paskolų išdavimo tvarkos ir daugybė kitų.

„Labai dažnai abiturientai stoja į aukštąsias mokyklas neįvertinę visų sąlygų, galimybių kokybiškai studijuoti, gerai neapgalvoję savo pasirinkimo. Iš kitos pusės nėra pakankamai būtinos informacijos abiturientams apie sąlygas studijuoti aukštosiose mokyklose - dažniausiai stojantieji turi pasikliauti reklaminio pobūdžio informacija.“ – pasakoja LSAS prezidentė Ieva Dičmonaitė. „LSAS konsultantų tikslas - remiantis turima patirtimi bei žiniomis apie aukštąsias mokyklas, suteikti stojantiesiems trūkstamą informaciją.“

Visą rūpimą informaciją, bendradarbiaudama su aukštųjų mokyklų studentais ir atsakingais asmenimis priėmimo komisijose, liepos 4 – 29 dienomis suteiks LSAS suburta ir specialiai apmokyta konsultantų komanda, su kuria bus galima susisiekti telefono numeriais (8 5) 231 30 30, (8 606) 13333, „Skype“ kanalu „lsaskonsultantai“, el.paštu konsultantai@lsas.lt bei užsukus į LSAS biurą (Geležinio vilko g. 12, Vilnius).

   

Facebook komentarai