LSAS kviečia studentus kartu paminėti Tarptautinę studentų dieną

Lietuvos studentų atstovybių sąjunga, skatindama studentus kartu kurti studentiškos visuomenės šventes, lapkričio 17 dieną kviečia Tarptautinę studentų dieną paminėti kartu ir dalyvauti tradiciniais tapusiuose studentiškuose renginiuose.

Lapkričio 17 dieną LSAS rengia jau tradicija tapusią Tarptautinės studentų dienos konferenciją “Lietuvos studentija šiandien: likti ar išvykti?”, kurioje žinomi akademinės bendruomenės ir visuomenės veikėjai bei studentija diskutuos apie visuomenės ir studentiško judėjimo svarbą, taip pat vis didėjančias jaunimo emigracijos problemas. Konferencija vyks Lietuvos muzikos ir teatro akademijos konferencijų salėje  (Gedimino pr. 42, Vilnius).

„Studentai yra toji visuomenės dalis, kuri kuria ne tik pilietinės visuomenės vertybes bei idealus, tačiau ir mūsų šalies ateitį. Vis dėl to šiandien Lietuvos visuomenė susiduria su vis didėjančia jaunimo emigracija. Ši problema skatina kuo greičiau atkreipti dėmesį ne tik jaunimo tarpe, bet ir tarp valdžios atstovų, priešingu atveju, Lietuvoje prasidės tuštėjimo metas“, - sako LSAS prezidentas Arūnas Mark.

Konferencijos metu studentų dienos proga jau ketvirtus metus iš eilės UAB „Microsoft Lietuva“ ir LSAS iniciatyva įsteigtomis stipendijomis bus apdovanoti neįgalūs IT srities studentai. Studentišką vakarą su studijų draugais LSAS kartu su „Helios“ klubu kviečia paminėti LSP Nights vakarėlyje, specialiai skirtame studentų dienai „Hellios“ klube.

   

Facebook komentarai