Mados gurmanams – drąsus technologijų ir stiliaus kokteilis

Dizainerė Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė tryliktojo festivalio „Mados infekcija“ svečius nustebins mados ir technologijų deriniu. Naujosios kolekcijos „SAT“ modeliai ant podiumo pasirodys su nešiojamaisiais kompiuteriais rankose.

„Rūbas kuria žmogų – paverčia jį karaliumi ar vienuoliu, šventuoju ar kaliniu. Rinktis priimtiną tapatypę moderniame pasaulyje padeda ir virtualios erdvės galimybės. Įsijungę kompiuterį prisidengiame virtualaus įvaizdžio apdaru, kuris tinkle saugo trapią sielą taip pat, kaip drabužiai – kūną kasdienybėje“, - pasakoja dizainerė Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė.

Pasak kūrėjos, idėja papildyti kolekcijos aksesuarų rinkinį kompiuteriais kilo stebint mobiliai dirbančius žmones. Pasirinkę priimtiną ir patogų stilių kasdienybei jie prie jo priderino moderniąsias technologijas. Tačiau materialusis stilius nebūtinai dera su virtualiuoju, į kurį persikūnijama pramogaujant ar dirbant tinkle.

„SAT“ kolekcijos modeliai pasirodys drauge su „HP Pavillion“ nešiojamaisias kompiuteriais, kurie atliks simbolinį knygos – žinių ir tikėjimo šaltinio, vaidmenį.

„Įrangos dizainas – svarbi ir įdomi technologijų verslo dalis. Konkurencingoje rinkoje kūrėjai optimalaus patrauklumo ir funkcionalumo derinio paieškoms skiria žymią laiko bei resursų dalį“, - teigė HP nešiojamų kompiuterių produktų grupės vadovas Almantas Liorentas

Pasak A. Liorento, atnaujinant „Pavillion“ nešiojamųjų kompiuterių liniją vadovautąsi HP MUSE (angl. Materials, Usability, Sensory appeal, Experiences) filosofija. Ji įrangos funkcionalumą ir modernią išvaizdą sujungia į darnią visumą.

Naujieji „Pavillion dv6“ ir „dv7“ linijų kompiuteriai vartotojams siūlo „Beats Audio™“ itin kokybiško garso atkūrimo posistemę, „HP Cool Sense“ aušinimo valdymo technologiją, „Simple Pass“ naudotojų autorizavimo sistemą ir „HP ProtectSmart“ disko apsaugą. Pažangios funkcijos įdiegtos elegantiškų linijų, šiuolaikiško dizaino aliuminio korpusuose. „HP Pavilion dv6” ir „dv7“ kompiuteriams suteikiama 3 metų garantija.

Naująją kolekciją Šiuolaikinio meno centre Vilniuje susibūrusiems mados ir technologijų gurmanams Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė pristatys pirmąją „Mados infekcijos“ festivalio dieną – kovo 24 d., ketvirtadienį.

   

Facebook komentarai