„Omnitel“ pristato mokėjimo planus be terminuotų sutarčių

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pristato 5 naujus mokėjimo planus, tarp kurių mobiliojo ryšio vartotojai gali rasti atitinkančius savo poreikius ir galimybes. Nuo šiol visi „Omnitel“ balso paslaugų ir SMS mokėjimo planai privatiems vartotojams yra siūlomi be terminuotų sutarčių ir leidžia jiems itin lanksčiai kurti savo mobiliojo ryšio paslaugų paketus.

„Ypatingai daug dėmesio skiriame bendravimui su savo klientais ir įsiklausymui į jų nuomonę – taikydami įvairius klientų nuomonės stebėjimo būdus, vieninteliai iš Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovių atverdami pasiūlymams ir viešiems komentarams savo interneto svetainę bei kalbėdamiesi su klientais tiesiogiai, - sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas. –  Stengiamės patenkinti lūkesčius visų mūsų vartotojų – tiek daugumos vartotojų, kurie siekia įsigyti naujus išmaniuosius telefonus palankiausiomis rinkoje sąlygomis bei naudotis juose įdiegtomis paslaugomis ir programėlėmis, tiek ir norinčiųjų naudotis patraukliais tarifais lanksčiai, nepasirašant terminuotų sutarčių.“

Naujieji mokėjimo planai yra skirti naujiems ir esamiems (neturintiems terminuotų sutarčių) „Omnitel“ klientams, kurie nori lankstumo ir galimybės pirkti tik mobiliojo ryšio paslaugas be mobiliojo telefono. Naujuosius mokėjimo planus vartotojai bet kuriuo metu galės pasikeisti kitais, kurie labiau atitiks jų pasikeitusius poreikius.   

Drauge „Omnitel“ siūlo patrauklias sąlygas vartotojams, kurie nori įsigyti naujus išmaniuosius arba kitus telefonus su ilgalaikėmis sutartimis ir, iškart sumokėję pradinę įmoką nuo 1Lt, likusią sumą išsimokėti, mokant įrangos mokestį per visą sutarties laikotarpį.

UAB „Omnitel“ yra didžiausia mobiliojo ryšio bendrovė Baltijos šalyse, „TeliaSonera“ grupės narė. Bendrovė teikia platų spektrą patikimų ir kokybiškų telekomunikacijų paslaugų, skirtų perduoti balsą, duomenis, vaizdus, naujausią informaciją, pramogas ir finansines operacijas. "Omnitel" ryšio kokybę ir spartų plačiajuostį mobilųjį internetą užtikrina plačiausias Lietuvoje "Omnitel" 3,5 G tinklas. 2010 m. „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo 4G ryšio bandymus ir pasiekė 100 Mbps duomenų perdavimo spartą. Nuo pirmųjų veiklos dienų „Omnitel“ aktyviai prisideda prie šalies technologinės raidos bei socialinės pažangos.

   

Facebook komentarai