Paviešintos beveik visos „Samsung Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“ specifikacijos ir net kainos

Specialaus renginio metu, vyksiančio kovo 29 d, bus pristatyti išmanieji telefonai „Samsung Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“. Paroda MWC 2017 šiemet netaps flagmanų premjeros platforma – čia gamintojas ketina parodyti tik trumpą filmuką apie juos ir oficialiai paskelbs išleidimo datą. Ne mažiau nei prietaisų specifikacijos yra įdomi jų kaina. Vienas iš Ukrainos operatorių išplatino šių, dar neanonsuotų išmaniųjų kainas.

Mažmenininko kataloge teigiama, kad „Samsung Galaxy S8“ (SM-G950) kainuos 25 999 grivinų, t. y. beveik 963 $, o už „Samsung Galaxy S8+“ prašys 28 999 grivinų (1075 $). Jei ši informacija yra teisinga, tai naujienų kaina šoktelėjo 100 $, palyginti su jų pirmtakais.

Remiantis oficialiais ir neoficialiais šaltiniais tikimasi, kad abu išmanieji gaus kraštuose lenktus Super AMOLED ekranus (atitinkamai 5,8″ ir 5,7″), tačiau jų korpusai, siaurų rėmelių dėka, bus gana kompaktiški.

Išmanieji nebeturės fizinio pradžios mygtuko ir 3,5 jungties. „Samsung Galaxy S8“ atiteks 3000 mAh talpos akumuliatorius, o „Galaxy S8+“ gaus 3500 mAh bateriją. Bus išleistos išmaniųjų modifikacijos su lustais „Snapdragon 835“ ir „Exynos 8895“. Taip pat pranašaujami 6 GB operatyviosios ir iki 256 GB vidinės atminties bei akių rainelės skeneris. „Galaxy S8+“ turėtų gauti dvigubą pagrindinę kamerą.

Be to atėjo žinia, kad „Samsung“ padalinio ir Japonijos kompanijos „Murata Manufacturing“, „Galaxy S8“ bei „Galaxy S8+“ baterijas gamins ir japonų bendrovė „Sony“. Pietų Korėjos gamintojas tokiu būdu siekia sumažintų problemų su baterijų riziką. „Samsung SDI“ padalinys pradėjo gaminti akumuliatorius iš anksto ir taip suteiks daugiau laiko išsamiai išbandyti jų patikimumą ir išvengs galimo komponentų deficito.

Jau ne kartą iš įvairių šaltinių nutekėję paveikslėliai nepaliko jokių klausimų apie būsimų flagmanų išvaizdą, todėl viršuje esančio kompiuterinės grafikos darbo patikimumas abejonių nekelia.

   

Facebook komentarai