Pažangūs naujieji „Panasonic“ „Lumix“ fotoaparatai padės užfiksuoti geriausias mėgstamų užsiėmimų akimirkas

„Panasonic“ korporacija pristatė tris naujus kompaktinių fotoaparatų „Lumix“ modelius, skirtus aktyviems, entuziastingiems žmonėms, norintiems užfiksuoti geriausias savo mėgstamos veiklos akimirkas.

Įspūdingu objektyvu, galinčiu optiškai vaizdą priartinti net 16 kartų, išsiskiriantis DMC-TZ20 skirtas dažnai keliaujantiems žmonėms, norintiems pasidalinti su draugais savo kelionių vaizdais: nuo plačių peizažų iki stambiu planu užfiksuotų sutiktų veidų, šypsenų.

Aktyvaus laisvalaikio entuziastams, ekstremalių pomėgių turintiems vartotojams pristatytas DMC-FT3, kuris atsparus įvairiam išorės poveikiui, neatsiejamam nuo situacijų, kuriose šie žmonės praleidžia daugybę laiko.

Stilingas DMC-FX77 fotoaparatas su itin šviesiu (F2.5) objektyvu patiks žmonėms fiksuojantiems gyvenimą aplink save pačiomis įvairiausiomis sąlygomis.

DMC-TZ20: nuo plačių horizontų iki išraiškingų portretų

Pristatytas „Lumix DMC-TZ20“ fotoaparatas yra naujausias pripažintos TZ serijos modelis. Ši serija išpopuliarėjo dėl savo universalių, plataus diapazono objektyvų, kurių vaizdo aprėpties kampas kinta nuo itin plataus iki labai siauro, leidžiančio smarkiai priartinti vaizdą. Šios galimybės, taip pat pažangios fotografavimo bei filmavimo funkcijos, kompaktiškas korpusas – savybės, kurias itin vertina aistringi keliautojai.

DMC-TZ20 esantis naujas, aukštos kokybės „Leica DC Vario-Elmar“ objektyvas, pasižymintis itin plačiu kampu ir galimybe optiškai priartinanti vaizdą iki 16 kartų. Pagal 35 mm fotoaparatų sistemą, jo židinio nuotolis gali kisti 24-384 mm diapazone.

Objektyvas yra sukurtas iš naujo, panaudota nauja mechaninė konstrukcija, pažangi „Nano Surface Coating“ technologija, didinanti optinį našumą, bet padedanti išlaikyti kompaktiškumą.

Dideliu greičiu ir dideliu vaizdo įrašymo jautriu pasižymintys 14,1 mln. taškų dydžio MOS jutiklis ir pažangus vaizdo apdorojimo procesorius „Venus Engine FHD“ įgalina filmavimą didele 1920x1080 50i raiška ir fotografavimą aukšta kokybe didelės spartos serijomis.

„Sonic Speed AF“ autofokusavimo mechanizmas yra maždaug 49 proc. spartesnis nei jo pirmtakas. Trumpas įsijungimo laikas ir spartus fokusavimas padės DMC-TZ20 fotoaparatu „pagauti“ greitai lekiančius kadrus.

„Intelligent Resolution“ technologija padeda užtikrinti aiškų vaizdą visame paveikslėlyje ir perteikti smulkias detales. Galingą 16 kartų priartinimą „Intelligent Zoom“ funkcija gali padidinti iki 21 karto, o „Intelligent Resolution“ padės išlaikyti vaizdo kokybę net ir naudojant skaitmeninį priartinimą.

Integruota GPS padėties nustatymo sistemos funkcija DMC-TZ20 fotoaparate yra atnaujinta. Išplėsta žymių objektų, orientyrų duomenų bazė, kurioje – daugiau nei 1 milijonas objektų, taip pat padidintas paieškos greitis.

Fotoaparate yra 3 colių (apie 7,5 cm) dydžio „Smart Touch Intelligent LCD“ jutiklinis ekranas, įgalinantis „Touch AF“ (fokusavimo lietimu), „Touch Zoom“ (mastelio keitimo lietimu) ar „Touch Shutter“ (fotografavimo lietimu) bei įvairias peržiūros valdymo liečiant ekraną funkcijas.

Patobulintas ir „iA“ („Intelligent Auto“) režimas. Tradicinė „Power O.I.S.“ optinė vaizdo stabilizavimo papildyta aktyviuoju režimu („Active Mode“), kuris slopina vaizdo suliejimą filmuojant. Jis ypač veiksmingas situacijose, kai filmuojama plačiu vaizdo aprėpties kampu einant.

Naujas „Intelligent Handheld Nightshot“ naktinio fotografavimo režimas leidžia fotografuoti gražius naktinius vaizdus sudėdamas į vieną nuotrauką keletą iš eilės užfiksuotų paveikslėlių.

Patogiai ir greitai nufotografuotais ar nufilmuotais kelionės įspūdžiais pasidalinti internete – socialiniuose tinklalapiuose „Facebook“ (nuotraukomis) ar „YouTube“ (filmukais) galima pasinaudojant nauja „Lumix Image Uploader“ funkcija, kuri veikia fotoaparatą prijungus prie bet kurio kompiuterio.

DMC-TZ20 turi ir jaunesnį brolį – DMC-TZ18 fotoaparatą. Šis pasižymi tuo pačiu „Leica DC Vario-Elmar“ objektyvu su keičiamu 24-384 mm židinio nuotoliu, leidžiančiu aprėpti ir labai plačiai, ir priartinti vaizdus iki 16 kartų. TZ18 įdiegtos vaizdo stabilizavimo „Power O.I.S.“ funkcijos, 49 proc. spartesnis „Sonic Speed AF“ fokusavimo mechanizmas. Fotoaparate veikia „Venus Engine VI“ vaizdų procesorius su „Intelligent Resolution“ technologija, 7,5 cm dydžio „Intelligent LCD“ ekranas, fotoaparatu galima filmuoti 720p (1280x720 taškų) raiška.

DMC-FT3: po vandeniu, kalnuose ar dykumoje

Naujasis DMC-FT3 sukurtas vietoje nenustygstantiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams, norintiems fotografuoti ir filmuoti savo nuotykius ekstremaliomis sąlygomis – nardant, lekiant po bangomis ant banglentės, kopiant į kalnus ar leidžiantis juodąja slidinėjimo trasa.

12,1 mln. taškų raiškos FT3 fotoaparatas yra itin patvarus – jo korpusas nepralaidus vandeniui, dulkėms ir smėliui (atitinka IPX8 ir IPX6), atlaiko vandens slėgį iki 12 metrų po vandeniu, atsparus sutrenkimams, prilygstantiems kritimui ant kieto pagrindo iš 2 metrų aukščio, bei šalčiui iki minus 10 laipsnių pagal Celsijų.

Šios atsparumo išorės poveikiui savybės, taip pat integruotos GPS vietos nustatymo, kompaso, aukštimačio ir barometro funkcijos, 28 mm plataus kampo, apsaugotas „Leica DC Vario-Elmar“ objektyvas, galintis ir priartinti vaizdą iki 4,6 karto (atitinka 28-128 mm diapazoną 35 mm fotoaparatuose), DMC-FT3 fotoaparatą daro patraukliu kompanionu nuotykių, ekstremalių pramogų mėgėjams.

Objektyvo optinės galimybės ypač praverčia fotografuojant po vandeniu, kur judėjimas yra apribotas ir galimybė priartinti vaizdą ar aprėpti kuo didesnį kampą yra itin svarbi komponuojant nuotraukas.

Fotoaparato vaizdo fiksavimo širdis – 12,1 mln. taškų „Hi-Speed CCD“ jutiklis. Juo aprūpintas DMC-FT3 tenkina didelės spartos ir apimties signalų apdorojimo reikalavimus, kuriuos kelia filmavimas dideles 1920x1080 raiška AVCHD formatu bei didelės spartos fotografavimas serijomis. Pažangus „Venus Engine FHD“ vaizdo procesorius rūpinasi aukšta vaizdo kokybe tiek filmuojant, tiek fotografuojant.

Kaip ir TZ20 modelis, FT3 naudoja „Intelligent Resolution“ technologiją, optimizuojančią vaizdą ir užtikrinančią aiškumą ir detalumą visame paveikslėlyje. Ji taip pat padeda išlaikyti vaizdo kokybę naudojant skaitmeninį vaizdo priartinimą, o „Intelligent Zoom“ išplečia priartinimo galimybes nuo 4,6 iki 6 kartų.

Taip pat integruotas didelės spartos „Sonic Speed AF“ autofokusavimo mechanizmas, patobulintas naujomis funkcijomis „iA“ režimas, „Power O.I.S.“ vaizdo stabilizavimo sistema su aktyviuoju režimu, sumažinančiu vaizdo suliejimą, kai filmuojama einant. „Lumix Image Uploader“ padės lengvai pasidalinti nufilmuotomis ar nufotografuotomis akimirkomis internete.

DMC-FX77: stilingas, bet galingas

Subtilus dizainas, solidus našumas – DMC-FX77 atrodo elegantiškai, bet pasižymi ir išskirtinai aukšto lygio veikimu. Šio fotoaparato ypatybė – naujas, itin plataus kampo bei 5 kartus artinantis (atitinkantis 24-120 mm diapazoną 35 mm fotoaparatuose), šviesus (F2.5) „Leica DC Vario-Summarit“ objektyvas. Jis buvo specialiai sukurtas, kad tilptų į kompaktišką korpusą.

Objektyvas puikiai tinka fotografuoti įspūdingus peizažus – tai leidžia jo itin didelis apžvalgos kampas. Bet pagrindinė jo savybė – šviesumas (mažiausias diafragmos skaičius F2.5) leidžia DMC-FX77 aparatu fotografuoti judančius objektus prastesnio apšvietimo sąlygomis – patalpose ar naktį. DMC-FX77 modelyje, kaip ir FT3 fotoaparate, naudojamas 12,1 mln. taškų dydžio „Hi-Speed CCD“ jutiklis, kurio galimybių pakanka patenkinti didelius filmavimo 1920x1080 raiška AVCHD formatu bei serijinio fotografavimo resursų poreikius. Aukštą vaizdo kokybę užtikrina „Venus Engine FHD“ procesorius.

Fotoaparate įmontuotas didelis, 3,5 colio (maždaug 8,8 cm) dydžio jutiklinis „Smart Touch“ ekranas, kuriame lietimu galima valdyti įvairias fotografavimo ir peržiūros funkcijas. „Sonic Speed AF“ vaizdo autofokusavimo mechanizmas šiame modelyje veikia apie 33 proc. greičiau, nei jo pirmtake DMC-FX70 fotoaparate.  DMC-FX77 taip pat yra „Intelligent Resolution“, „Intelligent Zoom“ funkcijos, patobulintas „iA“ režimas, „Mega O.I.S.“ su aktyviuoju režimu, „Lumix Image Uploader“.

   

Facebook komentarai