„Samsung“ skaitmeninė fotokamera ST80 - patogumo ir puikaus dizaino derinys

„Samsung Electronics“ savo klientams pateikė dar vieną naujieną „Point-and-Shoot“ produktų linijoje. Šį kartą pristatė fotokamerą, kurioje įdiegtas „Wi-Fi“ ryšys ir belaidė technologija „AllShare™“ (DNLA), todėl keliaujant be vargo galima pasidalinti įspūdžiais su namuose likusiais draugais ir šeimos nariais.

Lietuvos parduotuvėse ST80 pasirodys rugsėjo mėnesį. Planuojama, kad įrenginio kaina sieks apie 790 Lt.

Skaitmenines nuotraukas tiesiogiai iš fotoaparato galima siųsti elektroniniu paštu pasitelkus „Wi-Fi“ ryšį, todėl informacijai perduoti kompiuteris nereikalingas. Į interneto svetaines, tokias kaip „Facebook“, „Picasa“, „YouTube“, „Photo Bucket“, nuotraukas ar vaizdo įrašus įkelti paprasta ir nesunku. Be to, informacija iš foto aparato perduodama nenaudojant laidų, jei elektronikos prietaisuose, tokiuose kaip HD raiškos televizoriuose ar skaitmeniniuose nuotraukų rėmeliuose, įdiegta belaidė „AllShare™“ technologija.

„Mes siekiame palengvinti informacijos perdavimo procesą, kad vartotojai naudodami belaidį ryšį galėtų paprastai ir greitai perduoti nuotraukas ar filmuotus įrašus. Fotokamera yra išskirtinio dizaino ir ypač tinka stilingiems žmonėms“, – sakė Sangjin Park, „Samsung Electronics“ skaitmeninių vaizdo sistemų padalinio prezidentas.

ST80 fotokameros korpusas - kompaktiškas ir suapvalintais kampais. Fotokamera galimi būti keturių stilingų spalvų, t.y. juodos anglies, tamsiai raudono gvazdiko, mėtų mėlyną ir baltą.

Fotokameroje įdiegta 14.2 mln. taškų raiška. Ji gali priartinti vaizdą, o vienoje kameros pusėje yra platus, 3.0 colio lietimui jautrus ekranas.

ST80 įdiegta redagavimui skirta funkcija „Smart Crop“. Ją naudodami vartotojai gali bet kokliu kampu iškirpti vaizdus ir juos vėliau pateikti taip, tarsi jie atrodytų nufotografuoti, o ne iškirpti. „Samsung“ įdiegtų technologijų dėka fotoaparatas automatiškai fiksuoja supančią aplinką ir parenka tinkamiausius nustatymus, kad nufotografuoti vaizdai atrodytų įsimintinai.

Naudojant šią fotokamerą galima filmuoti 30 kadrų per sekundę greičiu. Vaizdo įrašai išsaugomi H.264 formate, kuris išlaiko iki 3 kartų ilgesnį įrašą nei MJPEG vaizdo formatas.

Techniniai duomenys  
ST80 Raiška 14,2 mln. taškų Optinis priartinimas 3 optinis priartinimas LCD ekranas Aiškus 3,0” WQVGA lietimui jautrus ekranas (230 tūkst. taškų) Objektyvas Samsung Filmavimo režimas 720p / 30fps / H,264 Matmenys 92 X 55,4 X 18,5 mm Ypatingos savybės - „Wi-Fi“ ryšys - „AllShare“ (DLNA palaikoma) - El. pašas / Tiesioginis įkėlimas į keitimosi nuotraukomis tinklalapius - 3.0” lietimui jautrus LCD ekranas - Aukštos raiškos 720p vaizdo įrašas - Funkcija „Išmanioji auto“ (Nuotrauka ir filmavimas) - Funkcija „Išmanusis apkarpymas“ Prekyboje 2010 m. rugsėjo mėn. Kaina 860 Lt. * Techniniai duomenys ir dizainas gali būti pakeisti be išankstinio pranešimo.

   

Facebook komentarai