Sausio 30 dieną vyks atvirų durų diena aukštojoje mokykloje „Stockholm School of Economics in Riga“

„Stockholm School of Economics in Riga“ („SSE Riga“) kviečia interesantus į atvirų durų dieną šių metų sausio 30 d., adresu: Strēlnieku g. 4a, Ryga.

Atvirų durų dienos renginyje kas valandą nuo 10:00 iki 13:00 val. vyks pristatymai, kurių metu galėsite sužinoti priėmimo į bakalauro studijų programą sąlygas bei susipažinti su studijų procesu šioje aukštojoje mokykloje. Taip pat gausite informacijos apie įvairias stipendijas ir paskolas studijų mokesčiui padengti bei turėsite galimybę pasikalbėti su „SSE Riga“ studentais.

„SSE Riga“ siūlo akredituotą dieninę bakalauro studijų programą „Ekonomika ir verslininkystė“ arba „BSc in Economics and Business“. Šios programos studijų, kurios vyksta anglų kalba, trukmė – 3 metai. Bakalauro programos studijų mokestis – 3500 eurų už metus. Pirmo kurso studentai turi galimybę gauti „SSE Riga“ absolventų stipendijas.

Studijų programai vadovauja dėstytojai iš Stokholmo ekonomikos aukštosios mokyklos, taip pat profesoriai iš kitų pasaulio šalių bei vietiniai dėstytojai, gavę akademinius laipsnius užsienio šalyse.

„Financial Times“ sudarytame Europos geriausių verslo mokyklų sąraše 2009 metais „SSE Riga“ užima 1-ąją vietą Baltijos regione ir 15-ąją vietą Europoje.

Pateikti pareiškimus kitiems studijų metams galima nuo 2010 metų vasario mėnesio iki 2010 metų gegužės 10 d. Norintys dalyvauti atrankos konkurse iki įstojimo metų liepos mėnesio privalo būti baigę vidurinę mokyklą ir išlaikę centralizuotus valstybinius matematikos bei anglų kalbos egzaminus.

Kiekvienais metais į bakalauro programą priimama 120 jaunų žmonių iš Baltijos valstybių. Per keletą paskutiniųjų metų pareiškimus studijuoti „SSE Riga“ pateikdavo apie 200 kandidatų iš Lietuvos ir apie 60 kandidatų iš Estijos, iš kurių atitinkamai kasmet būdavo priimami 25 studentai iš Lietuvos ir 15 studentų iš Estijos. Didžiausias norinčiųjų studijuoti skaičius vis dar yra Latvijoje.

Aukštoji mokykla studentams siūlo ir bendrabutį, nuo kurio važiuojant „SSE Riga“ galima pasiekti per 20 minučių.

Daugiau apie „SSE Riga“ galite sužinoti čia: www.sseriga.edu.lv   

   

Facebook komentarai