Kitos

Lietuvos radijo ir televizijos centras, 4G interneto MEZON paslaugas Panevėžyje pradėjęs teikti mažiau nei prieš mėnesį, šiame mieste atidarė dar vieną paslaugų pardavimo saloną.

Sužaidė: 11

Vilniaus universitetas sausio-vasario mėnesiais mokslo ir pažinimo duris atvers patiems jauniausiems universiteto studentams. Nuo gruodžio 15 d.

Sužaidė: 1

Studentams trūksta informacijos apie aukštojo mokslo pertvarkos eigą ir pirmuosius rezultatus, dažnas, paklaustas, kaip konkrečiai galėtų prisidėti prie efektyvesnio pertvarkos įgyvendinimo savo au

Sužaidė: 2

Vilniaus universiteto jauniausieji studentai sėkmingai baigė pirmą studijų semestrą. Vakar jie išklausė informatikos paskaitą.

Sužaidė: 1

Pasaulinė lyderė ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėja „LG Electronics“ (LG) už dizaino ir inovacijų išskirtinumą gavo 15 prestižinių apdovanojimų tarptautinėje vartotojų elek

Sužaidė: 1

Praėjusią savaitę plačiai žiniasklaidoje nuskambėję atvejai apie dėl pernelyg didelės apkrovos sutrikusias elektroninio surašymo, bilietų į Europos krepšinio čempionatą internetines sistemas išryšk

Sužaidė: 7

Šiandien Niujorke prasidėjo pasaulinės lyderės ir mobiliųjų komunikacijų technologijų novatorės „LG Electronics“ (LG) rengiamo čempionato „LG Mobile Worldcup“ finalas.

Sužaidė: 1

Šilutės rajono apylinkės teisme bus nagrinėjama byla dėl greičio matuoklio niokojimo. Daugiau nei 90 km per val. viršijęs greitį Usėnų kaimo gyventojas N.A.

Sužaidė: 1

„Fujifilm“ pristato naują aukščiausios klasės fotoaparatą „Fujifilm X20“.

Sužaidė: 1

Šiandien Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje pristatomas būsimos kartos „Ford Focus”.

Sužaidė: 0

Šiais metais telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ geriausią kalėdinį pasiūlymą įsigyti išmaniuosius telefonus teikia savo seniems klientams, kurie su „Omnitel“ yra daugiau kaip 5 metus.

Sužaidė: 0

Mobiliojo 4G interneto MEZON planą „Nevaržyk“ užsisakantiems klientams AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) suteikė dvigubai didesnę greitaveiką – iki 4 Mb/s.

Sužaidė: 0

Nuo šių metų vasario mėnesio Lietuvoje pradėjo veikti nemokamas internetinis bendravimo, pažinčių ir diskusijų puslapis www.pasikeisk.lt, burtis ir bendrauti

Sužaidė: 0

Informacinių technologijų sprendimų bendrovės „Blue Solutions“ ir „Baltic Amadeus“ pasirašė sutartį, pagal kurią nuo spalio mėnesio „Blue Solutions“ prisijungia „Baltic Amadeus“ padalinį, dirbantį

Sužaidė: 1

„Canon“ pristatė naują universalų ir kompaktišką stalinį skaitmeninį kopijuoklį su dvipusio spausdinimo funkcija. Šis įrenginys skirtas asmeninėms ir nedidelių biurų spausdinimo reikmėms.

Sužaidė: 2

Pristatydama savo šviesiausią projektorių savo produkcijos spektre bendrovė „Canon“ pabrėžia siekį įsitvirtinti profesionalų garso ir vaizdo įrangos rinkoje.

Sužaidė: 1

Kasmet rengiamas ,,European IT Excellence Awards“ konkursas, kuriame gali dalyvauti IT sprendimus teikiančios įmonės, vėl sėkmingas „DocLogix“ įmonei.

Sužaidė: 2

Pasaulinė lyderė ir vartotojiškos elektronikos technologijų inovacijų kūrėja „LG Electronics” (LG) tapo pirmąja kompanija, kuri už aplinką saugančią techninę įrangą buvo įvertinta „UL Environment“

Sužaidė: 0

Pasaulinė lyderė ir vartotojiškos elektronikos technologijų novatorė „LG Electronics“ (LG) sudarė strateginį aljansą su pasauline virtuvės įrenginių gamintoja „Viking Range Corporation“.

Sužaidė: 1

Pirmaujanti pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso bei vaizdo technikos gamintoja „LG Electronics“ (LG) sieks įtvirtinti rinkos lyderio pozicijas siūlydama vartotojams naują televizijos turini

Sužaidė: 1

Šiandien, kovo 9 d., didžiausios Baltijos šalyse interneto tendencijų konferencijos „Login 2011“ organizatorių surengtos spaudos konferencijos metu buvo pristatytos festivalio dalyvių laukiančios n

Sužaidė: 1

„Mitsubishi Motors Corporation“ (MMC) ir „Mitsubishi Corporation“ (MC) įteikė 4 naujos kartos elektromobilius „Mitsubishi i-MiEV“ Monako Kunigaikštystei.

Sužaidė: 0

Nekantriai laukiamas „Nokia“ išmanusis verslo telefonas – „Nokia E7“ – jau pasiekė pirmuosius prekystalius Lietuvoje ir kainuoja apie 2000 litų.

Sužaidė: 0

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atliktas mobiliojo ryšio paslaugų kokybės tyrimas parodė, kad pagrindinės vartotojų veiklos internete – naršymo – sparta yra didžiausia „Omnitel“ tinkle – 103 kbps

Sužaidė: 0

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pristato 5 naujus mokėjimo planus, tarp kurių mobiliojo ryšio vartotojai gali rasti atitinkančius savo poreikius ir galimybes.

Sužaidė: 0

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ tinkle vartotojai per 2009 metus perdavė daugiau nei 1,3 mlrd. megabaitų duomenų - tai 82 procentais daugiau negu 2008 metais.

Sužaidė: 2

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ klientai vis aktyviau naudojasi „GetJar“ portalu ir siunčiasi jame siūlomas programėles – per 10 šių metų mėnesių jie parsisiuntė apie 105,5 tūkst.

Sužaidė: 0

Praėjusią savaitę elektroninis prekybos centras „Pigu.lt“ atidarė pirmąjį Lietuvoje prekių atsiėmimo punktą, kuriame pirkėjai gali atsiimti ir sumokėti už internete užsisakytas prekes.

Sužaidė: 0

Kompanija „Samsung Electronics“ – pasaulinė Londono olimpinių žaidynių partnerė – kartu su žaidynių ambasadoriumi Davidu Beckhamu pristatė 2012 m.

Sužaidė: 0

Kompanija „Samsung Electronics Co. Ltd“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su garsiuoju futbolininku Davidu Beckhamu.

Sužaidė: 0

„Samsung Electronics“ pristatė Q serijos nešiojamųjų kompiuterių modelius „Q530“, „Q430“ ir „Q330“, kurie išsiskiria patraukliomis, galingomis ir stilingomis mobiliosios kompiuterinės technikos ga

Sužaidė: 2

„Samsung Electronics“ savo klientams pateikė dar vieną naujieną „Point-and-Shoot“ produktų linijoje.

Sužaidė: 1

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ mobilųjį internetą pasirinkę vartotojai gali pasinaudoti nemokama galimybe gražinti įrangą ir nutraukti sutartį be papildomų sąlygų per septynias dienas.

Sužaidė: 1

„TeliaSonera“, kuriai priklauso telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, užvakar paskelbė pradedanti teikti komercines 4G paslaugas Suomijoje, Turku ir Helsinkio miestuose.

Sužaidė: 0

Praėjusią savaitę konspiracinių teorijų vandenis kaip reikiant sudrumstė buvusia "NASA darbuotoja" save vadinanti moteriškė, pareiškusi, kad ji Marse jau matė žmones.

Sužaidė: 3

Informacinių technologijų paslaugų bendrovė „Addendum Solutions“ tapo sidabrine programinės įrangos kūrėjos „Microsoft“ partnere (angl. Silver Partner).

Sužaidė: 1

Remiantis nauja Baylor universiteto religijos studijų instituto apklausa, daugiau nei pusė amerikiečių tiki, kad jų gyvenime jiems yra padėję angelai sargai.

Sužaidė: 1

Šeštasis Mėnulyje išsilaipinęs žmogus, buvęs NASA astronautas Edgaras Mitchellas pareiškė, kad ateiviai jau buvo atkeliavę į Žemę, kad sustabdytų branduolinį karą tarp JAV ir Rusijos.

Sužaidė: 2

UAB „Hermitage Solutions“, saugumo sprendimų „Astaro“ atstovas Baltijos šalyse, informuoja apie šio gamintojo išleistą nemokamą tinklo perimetro apsaugos sprendimo „Astaro Security Gateway“ versiją

Sužaidė: 3

"Cafe Scientifique" - tai vieta, kur už kavos puodelio arba vyno taurės kainą, kiekvienas turi galimybę tyrinėti ar tiesiog pajusti naujausias mokslo ir technologijų idėjas.

Sužaidė: 1

Žurnalistinės etikos klausimas – vienas opiausių viso pasaulio žurnalistų tarpe. Apie tai rašomos knygos, dėstoma universitetuose, kuriamos kino juostos.

Sužaidė: 0

Kandant šalčiams, gruodžio 21 dieną į „Pogo“ barą Vilniuje žmonės rinkosi pasišnekėti ne apie kasdienius džiaugsmus ar rūpesčius, bet apie mokslą.

Sužaidė: 0

Marso paviršiuje pastebima vis neįtikėtinesnių dalykų. Štai prieš keletą dienų NASA marsaeigio "Curiosity" nuotraukose pastebėtas "suakmenėjusio" driežo iguanos siluetas.

Sužaidė: 0

d'Art yra naujos kartos, intuityvioji dėlionė, skirta išmaniųjų technologijų platformoms "iPad" bei "iPhone".

Sužaidė: 3

Jau ketvirtus metus vykstanti DAROM akcija, kurios pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologinį mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, pradeda pasiruošimą pavasarį vyksiančiai š

Sužaidė: 0

Sudėtinga ekonominė situacija suteikia galimybes IT specialistams didinti įtaką strateginiame įmonių lygmenyje.

Sužaidė: 0

Gegužes 18 dieną Kupiškio rajono Adomynės kaimo bendruomenės stokojančioms šeimoms UAB "EMP recycling“ (EMP) ekipažas atvežė tris veikiančius šaldytuvus, o iš kaimo į atliekų perdirbimo gamyklą išv

Sužaidė: 0

Prieš savaitę Kaune iškeltas inkilas su interneto kamera sulaukė ir pirmųjų viešnių. Visą penktadienio rytą snapus į jį kaišiojo zylių porelė.

Sužaidė: 0

Lyderystės pamokos, išmoktos tarnaujant sovietų armijoje, ir siekis sukurti tokią įmonę, kurios rezultatai turėtų įtakos visos šalies ūkio rodikliams.

Sužaidė: 0

Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pasauliui pirmą kartą pristatomas naujos kartos “Ford Focus” universalas.

Sužaidė: 0

2011 m. vasario mėnesį „Geras Planas“ komanda pristatė galimybę internetu užsisakyti EUROCOM mobiliąsias paslaugas (iki šiol buvo įmanoma užsisakyti tik TELE2 paslaugas).

Sužaidė: 0

Vėjų gairinamose Centrinės Azijos stepėse, izoliuotame Kazachstano kampelyje, ant žemės paviršiaus išraižyta milžiniška pentagrama.

Sužaidė: 1

Deja, prieš savaitę pristatytas "didžiausias pasaulio piešinys" buvo tik falsifikatas, skirtas reklamuoti siuntas pervežančios kompanijos paslaugas.

Sužaidė: 2

"Haiku" projektas pristato "Haiku R1A2" - savo antrają oficialią bandomąją "alpha" versiją. "Haiku" yra atvirojo kodo operacinė sistema, kuri nutaikyta į namie naudojamus asmeninius kompiuterius.

Sužaidė: 0

Naujas galimybes kuriančią spausdintuvų funkciją pristato HP vaizdo ir spausdinimo grupės produktų vadybininkė Baltijos šalyse Liivi Joasoon.

Sužaidė: 0

Kol daugelis Lietuvos mokinių džiaugėsi kalėdinėmis atostogomis, gruodžio 21–23 dienomis Vilniuje beveik šimtas entuziastingų jaunuolių atkakliai pristatinėjo savo mokslines idėjas, o kai kurie – i

Sužaidė: 0

KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA“ antrą kartą kviečia kauniečius į draugišką gamtai ir menui akciją „InfoMenas“.

Sužaidė: 0

Š.m. rugsėjo 11 d. informacinių technologijų bendrovės „Microsoft Lietuva“ ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva startavo nauja ilgalaikė programa „Inovatyvi mokykla“.

Sužaidė: 0

Kalifornijoje (JAV) gyvenanti septintokė kartu su savo seneliu sudarė genealoginį medį, kuriuo parodė, jog Barack'as Obama yra giminingas visiems ankstesniems Jungtinių Valstijų prezidentams, išsky

Sužaidė: 0

Neseniai startavusi internetinių technologijų įmonė IT level su projektu www.svetaine123.lt, sėkmingai pradeda naujus metus.

Sužaidė: 0

Gruodžio 11 d., šeštadienį, Lietuvos moksleiviai susirinko į paskutiniąsias šiais metais „IT Nakties“ projekto technines dirbtuves.

Sužaidė: 0

Prieš įriedant į autoserviso garažą, aštuoni iš dešimties vairuotojų išklauso 50 patarimų ir tiek pat perspėjimų, kaip jame elgtis, kad galiausiai išvažiavę lauk, už nugaros neišgirstų ką tik juos

Sužaidė: 0

Komunikacijos konsultacijų agentūros „VRP | Hill & Knowlton“ specialistai prisijungė prie pasaulinės komunikacijos konsultacijų komandos "LG One" ir teiks ryšių su visuomene paslaugas "LG Elect

Sužaidė: 0

Skambiai – vienu sėkmingiausių Gedimino Kirkilo Vyriausybės projektu – įvardijamas mokslo ir verslo slėnių kūrimas, atrodo, tėra tik dar vienas išpūstas burbulas, iš kurio daugiausiai naudos gaus s

Sužaidė: 0

SCR-1100U „smart card“ tipo kortelių skaitytuvas – tai naudingas įrankis, padedantis nuskaityti informaciją, įrašytą į naujos kartos asmens tapatybės kortelių kontaktinį lustą.

Sužaidė: 0

Daugiau nei 5000 MAXIMA pirkėjų jau gali apsipirkti ne tik tinklui priklausančiuose prekybos centruose, bet ir naujoje MAXIMA parduotuvėje internete.

Sužaidė: 0

Ką tik atnaujinta medicininė įranga Medicina practica laboratorijai leidžia dar labiau paspartinti tyrimų atlikimo greitį ir garantuoti aukščiausią jų patikimumo kokybę.

Sužaidė: 0

Turbūt labiausiai vartotoją erzinantis dalykas - pasirašyti sutartį su paslaugų teikėju, ir būti visiškai pamirštam.

Sužaidė: 0

UAB ,,Megrame Medis” pristato sukurtą patį šilčiausią standartizuotą ,,Euro 110” langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas yra 45 proc. geresnis už iki šiol sukurto standartinio medinio lango.

Sužaidė: 3

„Michelin“ išleido sportiškiausiems serijinės gamybos ir patobulintiems, suteikiant labai daug galios, automobiliams skirtą padangą „Pilot Super Sport“.

Sužaidė: 1