Laisvalaikis

Vasarą norisi kuo ilgiau būti gamtoje ir ja kaip reikiant pasimėgauti.

Sužaidė: 1

Matematiniai galvosūkiai patinka tikrai ne visiems, nes dažnai jiems išspręsti reikalingos stiprus šio mokslo išmanymas.

Sužaidė: 26

Mūsų smegenys sudarytos iš daugybės sričių, kurių kiekviena atsakinga už tam tikrą funkciją.

Sužaidė: 2

Manote, atrasti pandą besmegenių minioje – paprasta? Galvokite dar kartą. Tokia užduotis jau ištampė ne vieno internauto nervus.

Sužaidė: 4

Įsivaizduokite, kad tapote kosmoso turistu ir išvykote į misiją „Žemės sesuo“. Nubudote mažoje permatomoje kapsulėje, nusileidusioje ant Veneros paviršiaus.

Sužaidė: 1

Šios psichodeliškos spiralės išties gali priversti įsiskaudėti galvą. Ne tik dėl savo ryškumo, bet ir dėl kitos priežasties.

Sužaidė: 0

Kaip ir praeitą penktadienį, taip ir šį kviečiame pamiklinti smegenis ir išspręsti senoviškus vaikiškus galvosūkius. Prieš keletą dešimtmečių jais vaikai lavindavo protą ir pastabumą.

Sužaidė: 2

Smulkiais raštais primarginti paveikslėliai prieš akis išsiskleidžia į kvapą gniaužiantį trimatį vaizdą. Tie, kas moka žiūrėti į stereogramas, sutiks, kad ši patirtis išties įspūdinga.

Sužaidė: 0

Inžinierius, ir ekscentriškų pasirodymų autorius Colin Furze, savo namų kieme sukonstravo ugnį spjaudančią mašiną ir dabar kelia galvos skausmą tiek kaimynams tiek darbo saugos specialistams visoje

Sužaidė: 1

Galvosūkiai – vienas įdomesnių užsiėmimų. Internautams smagu leisti laiką vykdant vienokias ar kitokias užduotis. Šįkart siūlome kitokią užduotį, kurią galvosūkiu pavadinti būtų netikslu.

Sužaidė: 0

Siūlome iš pat ryto pamankštinti smegenis. Suraskite, kuris paveikslėlis skiriasi nuo kitų!

Sužaidė: 0

Ryte vos pramerkęs akis tikrini elektroninį paštą telefone? Nuolatos darbe naršai socialiniuose tinkluose? Sunku net įsivaizduoti, kaip reiktų savaitę išgyventi be interneto ir mobilaus telefono?

Sužaidė: 0

Nė vieno neturėtų stebinti, jog japonai, išradę popieriaus lankstymo būdą – origami, dovanas pakuoja greičiau.

Sužaidė: 1

Praeitą savaitę siūlėme pabandyti išspręsti kelis sovietinius galvosūkius. Jie yra sukurti vaikams, todėl nėra labai sudėtingi.

Sužaidė: 0

Jūsų dėmesiui – keletas paveikslėlių, kurių kiekviename yra paslėpta po atvaizdą. Ar sugebėtumėte paslėptus vaizdus surasti iškart, per porą sekundžių?

Sužaidė: 1

Filmas apie tai, kas daugelį amžių jaudina žmonijos protus. Tai mitai apie Atlantidą. Siužetai apie išnykusią civilizaciją dažnai sutinkami rašytojų fantastų kūryboje.

Sužaidė: 2

Filmas apie fantastinių bruožų turintį projektą, bet tai nėra visiška fantastika. Tai greičiau negu mes tikimės realybe galintis virsti projektas.

Sužaidė: 1

Bermudų trikampis – regionas Vakarų Atlante netoli JAV pietryčių pakrantės, apimantis 1,2 milijonų kvadratinių kilometrų plotą.

Sužaidė: 3

Prieš 65 mln. metų Eversto kalno dydžio objektas, apie 10 km diametro, apie trilijoną tonų svorio asterodas įsirėžė i Žemę didžiuliu 60 kartų garso greitį viršijančiu greičiu – apie 70 tūkst.

Sužaidė: 4

Filmas apie tai, kaip prieš 250 mln. metų keletas galingiausių ugnikalnių vos nesunaikino gyvybės Žemėje. Tai buvo pats didžiausias gyvūnų išmirimas Žemės istorijoje.

Sužaidė: 1

Prieš 650 mln. metų Žemėje įvyko katastrofa – temperatūra nukrito žemiau nulio, Žemė užšalo ir jos paviršius tapo sniego gniūžte. Taip ledais sukaustyta egzistavo net 25 mln. metų.

Sužaidė: 0

Mūsų Žemės amžius apie 4,5 mlrd. metų. Visą šį laikotarpį ji buvo priversta egzistuoti nuo vienos katastrofos iki kitos.

Sužaidė: 1

Filmas apie katastrofas, kurios nuo pat jos gimimo persekiojo Žemę. Jų tarpe - susidūrimas su kita planeta, po kurio susiformavo Mėnulis, vėliau – apledėjimas, dar vėliau – Žemė ugnies rankose.

Sužaidė: 7

Karas jau pats savaime yra baisus dalykas, tačiau dar blogiau, jei už kokius nors nusižengimus patenki į drausmės batalionus.

Sužaidė: 1

Filmas apie vieną didžiausių pasaulyje projektų – tiltą per Beringo sąsiaurį, tarp Amerikos ir Azijos žemynų.

Sužaidė: 0

Filmas apie Persų įlankoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, įgyvendintą yptingai sudėtingą statybų projektą – suformuotas palmių kontūrus turinčias salas, – taip prailginant kranto linijos ilgį.

Sužaidė: 0

Mokslininkai mano, kad mūsų protėvių lopšys yra Afrika, iš kurios prieš 100 tūkst. metų jie pasklido Azijoje ir vėliau Europoje.

Sužaidė: 0

Mokslininkai teigia, kad žmonijos protėviai kilo iš Afrikos. Kai kurios jų rūšys išmirė, liko homo sapiens. Kodėl?

Sužaidė: 2

Filmas apie vieną iš žymiausių antrojo pasaulinio karo tankistų Michaelį Vitmaną, kuriam armija buvo antraisiais namais.

Sužaidė: 13

Filmas apie NSO sąmokslo teoriją yra įtikinamas, argumentuotas istoriniais duomenimis.

Sužaidė: 1

Filmas pastatytas pagal penkiamečio berniuko Kamerono pasakojimą apie ankstesnį jo gyvenimą Baros saloje, esančioje už 220 mylių nuo jo gimtojo miesto Glazgo.

Sužaidė: 0

Filmas apie Visatoje egzistuojančią energiją, kuri paprastiems žmonėms gali suteikti antžmogiškų galių.

Sužaidė: 0

1922 metais indų archeologai surado senovės miesto Mohendžo Daro („Mirusiųjų kalnas“) liekanas Indo upės dešiniajame krante, dabartinėje Pakistano teritorijojje.

Sužaidė: 1

Filmas apie vieną sėkmingiausių tarpukario Lietuvos karinių operacijų – Klaipėdos įjungimą į Lietuvos valstybės sudėtį.

Sužaidė: 0

Skruzdžių bendruomenė žmogui mažai pažįstama. Tik dabar mokslininkai priartėjo prie šios bendruomenės slaptų kodų.

Sužaidė: 1

Įžvelgti, kokią gi figūrą sudaro paveikslėlyje esantys dvejetai gali ne kiekvienas. Šią užduotį įveikia vos vienas žmogus iš 2 tūkst., tačiau ar esate vienas iš jų?

Sužaidė: 0

Šį savaitgalį siūlome jums pabandyti išspręsti tris žodinius loginius galvosūkius. Šįkart jie yra gana sunkūs ir gali tapti iššūkiu net gudriausiems galvosūkių mėgėjams.

Sužaidė: 0

Visi kurie ketina tapti profesionaliais gyvačių gaudytojais Australijoje, turi turėti mažiausiai du dalykus: geležinius nervus ir vanago akis.

Sužaidė: 1

Iš pirmo žvilgsnio – tai tik juodi ir balti langeliai. Tačiau šio piešinio kūrėjas tvirtina, kad jame pavaizduotas vyro veidas.

Sužaidė: 0

Google kandidatams į darbą paruošia nemenkų galvosūkių. Štai vienas iš tų, kurie būdavo anksčiau užduodami.

Sužaidė: 1

Siūlome dar vienas Google iššūkį. Šį kartą be jokių suktų minčių ir užuominų. Pabandom?

Tokį klausimą išgirsdavo kandidatai į produkto vadybininko vietą:

Sužaidė: 0

Atrankoje į Google užduodami įvairaus tipo klausimai, vieni jų reikalauja tam tikrų žinių, kiti tikrina potencialaus darbuotojo mąstymą. Įveikite dar vieną užduotį.

Sužaidė: 1

Dar vienas rytmetinis Google galvosūkis apsnūdusioms smegenims!

Klausimas buvo užduodamas būsimam programinės įrangos kūrėjui:

Sužaidė: 0

Atsakymas į paprastą klausimą, kažkam galbūt garantavo darbo vietą vienoje geidžiamiausių įmonių Google.

Sužaidė: 4

Šį kartą galvosūkis, po paviešinimo internete sukėlęs daug diskusijų ir ginčų. Svajojate dirbti Google? Pasitikrinkite, ar įveiksite.

Sužaidė: 0

Šis Google užduodamas klausimas pokalbyje dėl darbo kviečia įsijausti į piratų kapitono vaidmenį. Pabandykite į jį atsakyti.

Sužaidė: 0

Dalinamės dar vienu suktu Google atrankos į darbą klausimu. Išbandykite savo jėgas!

Kaip atsakytumėte į klausimą:

kiek pianinų derintojų gyvena visame pasaulyje?

Sužaidė: 5

Kasrytinei proto mankštai siūlome naują klausimą, kuris anksčiau būdavo užduodamas kandidatams, bandantiems įsidarbinti į Google.

Sužaidė: 1

Dar vienas suktas klausimas, kurį Google anksčiau užduodavo interviu su kandidatais darbuotojų atrankos metu.

Sužaidė: 6

Graži legenda apie Galileo Galilėjų (1564–1642 m.) sako, kad inkvizicijos teismo metu 1632 m. jis, treptelėjęs koja, sušuko: „O vis dėlto ji sukasi“.

Sužaidė: 1

Tai gali atrodyti kaip įprastinis protmūšio klausimas. Bet šis testas turi daug rimtesnį tikslą.

Sužaidė: 0

Garsiai ištarkite spalvas, kuriomis parašyti žodžiai. Pamatysite, kad tai atlikti darosi vis sudėtingiau.

Sužaidė: 1

Dažnai mes neįsidėmime dalykų, kuriuos nuolatos matome. 85 studentai buvo paprašyti iš atminties nupiešti Apple logotipą - tai teisingai atliko tik vienas studentas.

Sužaidė: 2

JAV ši užduotis įtraukta į privalomuosius testus, pereinant iš vidurinės į aukštesniąją mokyklos pakopą.

Užduotyje pavaizduotos dvejos grotelės, prilygintos skaičiams 9 ir 1.

Sužaidė: 1

Tikėtina, kad daugelį mūsų aplinką sudarančių detalių ir objektų mūsų akys užfiksuoja ne visai tiksliai. Ypač, jei kalbame apie objektus matomus akies krašteliu.

Sužaidė: 1

Prieš priimdamos sprendimą, smegenys pirmiausia sukuria vizualų situacijos vaizdą.

Sužaidė: 1

Konservų dėžutę lengva atidaryti jei gamintojas tam jau ją paruošė. Tada užtenka vienu pirštu trūktelėti laikiklį ir mėgautis dėžutės turiniu.

Sužaidė: 0

Internete pasirodė naujas galvosūkis, kuris vėl drumsčia daugelio internautų galvas.

Sužaidė: 0

BBC sukurtas žaidimas puikiai pademonstruoja, kad ne viskas ką mato mūsų akys yra tiesa.

Sužaidė: 0

Vėl savaitgalis ir vėl siūlome pamankštinti protą trimis galvosūkiais. Šįkart jų parinkta įvairių. Pirmasis skirtas mąstymui skatinti ir neturi teisingo atsakymo.

Sužaidė: 0

Daugybė žmonių pasaulyje mėgsta kvepiančias žvakes. Dar daugiau – jos neretai pasirodo internete skelbiamuose patarimuose apie geriausias dovanas Kalėdoms.

Sužaidė: 5

Prieš savaitę šalį apskriejusi žinia apie internetinės televizijos „Netflix“ startą Lietuvoje sulaukė milžiniško dėmesio.

Sužaidė: 6

Kai pamatysite, nepatikėsit, kad taip ilgai užtrukote. Bet ši apgaulingai paprasta optinė iliuzija trikdo ir glumina feisbukiečius.

Sužaidė: 0

Kaip ir kiekvieną penktadienį, taip ir šį siūlome jums pabandyti išspręsti keletą galvosūkių. Tiesa, šįkart jie yra kitokie. Šiais galvosūkiais labai lengva išbandyti savo draugų proto aštrumą.

Sužaidė: 0

Siūlome įdomų pratimą/testą atminties, dėmesio ir vizualinių gebėjimų lavinimui.

Greitai atlikite šiuos veiksmus:

1. Suskaičiuokite, kiek kartų pasikartoja skaičius 6. 

Sužaidė: 0

Dažnai priimi neapgalvotus sprendimus? O gal viską apskaičiuoji ir apgalvoji iki paskutinės smulkmenos? Atlik testą ir sužinok, kas yra tavo variklis, širdis ar smegenys?

Sužaidė: 0

Tai – naujas ir labai kvapnus galvosūkis. Tačiau jei manote, kad jums prieš akis – vien kavos pupelės, labai klystate.

Sužaidė: 0

Prieš keletą dešimtmečių vaikai savo protus lavindavo įvairiais vizualiniais galvosūkiais.

Sužaidė: 0

Pamiklinti smegenis įvairiais galvosūkiais visada yra įdomu. Ypač įdomu matyti, kaip žmonės randa savu sprendimus, kurie taip pat veda prie teisingo atsakymo.

Sužaidė: 0

Šią užduotį geba išspręsti tik 3 žmonės iš 100. Galbūt esate iš tų 3 procentų laimingųjų?

Sužaidė: 0

Ir vėl penktadienis, ir vėl siūlome pamiklinti protą keletu loginių užduočių. Galvosūkiai padeda atsipalaiduoti ir, kaip teigia mokslininkai, gerina smegenų sveikatą.

Sužaidė: 0

Patys paprasčiausi klausimai gali labai daug atskleisti apie tai, kas dedasi žmogaus galvoje.

Sužaidė: 0