Rinka

Kokius didžiausius trūkumus turi jūsų „Bluetooth“ kolonėlė? Greičiausiai tai per greitas baterijos nusėdimas ir prasta atkuriamo garso kokybė.

Sužaidė: 0

Kinijos turgelio rubrika jau tapo nuolatine technologijos.lt turinio dalimi - joje aprašomi kinų gaminiai ne tik įdomūs pažintine prasme, bet ir naudingi praktine prasme.

Sužaidė: 0

Kelionės automobiliu turi daug privalumų, lyginant su skrydžiais lėktuvu.

Sužaidė: 0

Kava daugeliui žmonių yra ne tik skanus gėrimas, bet ir energijos šaltinis. Ji suteikia žvalumo, kurio reikia norint visa jėga kibti į kiekvienos dienos darbus.

Sužaidė: 1

Virtuvė - tai tarsi idėjų kupinos dirbtuvės jūsų namuose. Kulinarinėms idėjoms įgyvendinti reikalingi tinkami įrankiai. Jų galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje.

Sužaidė: 0

Orai po truputį gerėja ir jau nebesinori sėdėti namuose. Po truputį atgyja miestų gatvės, tačiau greitai žmonės patrauks ir į gamtą.

Sužaidė: 0

Pavasaris jau persirito į antrą pusę, tačiau lauke vis dar gana šalta, šaligatviai vis dar yra purvini, todėl ne vienas žmogus dar nesuskubo po žiemos atlikti didįjį namų tvarkymą.

Sužaidė: 0

Pigūs telefonai yra nuostabu, bet kai kurie žmonės nori ir pigaus, ir galingo, ir gražaus. „OnePlus“ jau kelis kartus įrodė, jog tai yra įmanoma.

Sužaidė: 0

Prie kompiuterio mes visi praleidžiame tikrai nemažai laiko. Prie jo ir dirbame, ir ilsimės, todėl neišvengiamai čia išgeriame ir ne vieną karšto ar gaivinančio gėrimo puodelį.

Sužaidė: 0

Šiais laikais popierius po truputį dingsta nuo darbo stalų. Tai, žinoma, normalu, nes viskas persikėlė į elektroninę erdvę.

Sužaidė: 0

Šiais laikais internetu galima įsigyti įvairių pigų prietaisų. Kai kurie iš jų iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi vaikams skirti žaislai, tačiau jie gali nesunkiai sudominti ir suaugusiuosius.

Sužaidė: 0

3D spausdintuvai užkariavo pasaulį. Dar visai neseniai jie buvo labai brangūs ir prieinami tik didesnėms prototipų kūrimo dirbtuvėms, mokslininkams, profesionaliems modeliuotojams ir taip toliau.

Sužaidė: 3

Įvairiose viešose šventėse dažniausiai galima rasti gardaus greito maisto, kuris dar labiau pakelia nuotaiką. Tai įvairūs skrudinti kukurūzai, ledai, grūstas ledas, cukraus vata ir taip toliau.

Sužaidė: 0

Stereo garsą palaikančios ausinės jau seniai nėra naujiena. Būtų sunku surasti įrenginių, kurie šios technologijos nepalaikytų.

Sužaidė: 1

Kai kurie žmonės automobiliuose praleidžia labai daug laiko. Vieni daug vairuoja dėl darbo, o kiti tiesiog mėgsta leistis į ilgas keliones.

Sužaidė: 1

Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo namų saugumu. Visi norime, kad šeimos narius ir svečius mūsų namai priimtų šiltai, o nekviestiems lankytojams taptų neįveikiama tvirtove.

Sužaidė: 0

„Bluetooth“ kolonėlės yra labai populiarios jau vien dėl jų patogumo. Daugelis žmonių muziką klausosi per ausines, todėl išleisti didelių sumų gerai garso sistemai nusipirkti jiems nėra prasmės.

Sužaidė: 1

Jei pamenate, vos prieš porą savaičių rašėme apie programą ištrintiems ar kitokiu būdu prarastiems failams atkurti.

Sužaidė: 5

Visi darbai geriau atliekami su muzika. Kai vieniems ji padeda atsipalaiduoti, kitiems ji leidžia susikaupti. Dėl to įvairios ausinės, muzikos grotuvai ir panašūs priedai yra labai populiarūs.

Sužaidė: 0

Tobulėjanti LED technologija galybei gamintojų leido sukurti kompaktiškus itin galingus prožektorius, kurie praverčia ne tik filmuojant lauke naktį, bet ir stovyklaujant ar susiruošus į ilgesnį žyg

Sužaidė: 0

MWC 2017 yra vienas iš svarbiausių metų renginių išmaniųjų telefonų rinkoje – daugybė kompanijų pristato savo flagmanus ar kitus įdomius įrenginius.

Sužaidė: 0

Lietuva yra palyginti saugi šalis, tačiau nemažai vairuotojų baiminasi, kad būtent jų automobilis kitą kartą gali tapti vagių taikiniu.

Sužaidė: 2

Niekam nėra paslaptis, kad internetu galima labai greitai, pigiai ir patogiai nusipirkti kiniškos elektronikos.

Sužaidė: 4

Belaidis įkrovimas yra patogus būdas įkrauti telefono bateriją, kuriuo pasižymi daugelis naujų išmaniųjų telefonų.

Sužaidė: 0

Išmanieji televizoriai ar priedėliai leidžia naršyti internete tiesiai didžiajame televizoriaus ekrane. Tačiau tai ne visada patogu.

Sužaidė: 1

„Xiaomi“ garso technologijų pasaulyje yra gerai žinomas vardas, už prieinamą kainą siūlantis aukštos kokybės prietaisus.

Sužaidė: 0

Automobilis - beveik būtina šiuolaikinio gyvenimo dalis. Nieko keisto, kad šios transporto priemonės taip sparčiai paplito ir šiandien beveik kiekvienas namų ūkis turi bent vieną automobilį.

Sužaidė: 0

Pripažinkime, ne kiekvienas iš mūsų vos pasirodžius naujam išmaniojo telefono modeliui, galime nueiti į parduotuvę ir atsainiai jį nusipirkti.

Sužaidė: 2

Per keletą pastarųjų metų rinką užpildė įvairūs išmanieji prietaisai. Nors daugelio jų naudingumas abejotinas, išmanieji laikrodžiai, regis, žmonėms patinka.

Sužaidė: 2

Taip nutikę yra ne vienam - išmanusis telefonas išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu.

Sužaidė: 0

Nors nuolaidos „Apple“ gaminiams siūlomos retai, pinigų įmanoma sutaupyti vienu vieninteliu būdu – jų neleidžiant.

Sužaidė: 0

Ambicinga Kinijos kompanija „Vernee“ sugrįžo iš tarptautinės „WMC 2017“ parodos, bet apie poilsį net negalvoja – jau išplatintas pranešimas spaudai apie puikią naujieną visiems aukštųjų technologij

Sužaidė: 0

Kažkodėl įvairūs fantastinės literatūros autoriai vis dar fantazuoja apie laikus, kuomet robotai mums padės namų ruošoje.

Sužaidė: 0

Technologijos šiais laikais mus lydi visur ir visada. Mes jas naudojame ir dirbdami, ir pramogaudami, ir tvarkydamiesi namuose. O kaip sutinkame svečius?

Sužaidė: 9

Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto.

Sužaidė: 1

Jeigu artimiausiu metu planuojate kokius nors pirkimus iš Kinijos elektroninės parduotuvės Gearbest, patikrinkite ar perkamai produkcijai nėra galimybės pritaikyti nuolaidos kupono.

Sužaidė: 1

Pagrindinis išmaniojo telefono aksesuaras - įkroviklis. Jis yra tiesiog būtinas ir daugelis žmonių jų turi daugiau nei vieną.

Sužaidė: 0

Šiais laikais žmonės vis dažniau keliauja ir nori savo išmaniuosius prietaisus pasiimti drauge. Jie tam puikiai pritaikyti, tačiau mažos klaviatūros nėra patogios darbui.

Sužaidė: 0

Visi mums nuolat kartoja, kad ateitis priklauso virtualios realybės sistemoms.

Sužaidė: 6

Dažniausiai žmonės IP kameras perka tam, kad apsaugotų savo namus nuo nusikaltėlių, kurie gali kėsintis pasisavinti svetimą turtą ar jį apgadinti.

Sužaidė: 0

Kelionių džiaugsmai nesibaigia vos grįžus namo. Dar lieka lauktuvių dalybos, pasakojimai ir, žinoma, nuotraukų peržiūra su artimaisiais.

Sužaidė: 0

Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Lenovo“ sukurtų išmaniųjų telefonų.

Visi „Lenovo“ išskirtiniai pasiūlymai paskelbti akcijos puslapyje.

Sužaidė: 0

Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Meizu“ išmaniųjų telefonų.

Įdomiausias tarp jų atrodo praėjusių metų viduryje pristatytas „Meizu MX6“.

Sužaidė: 0

Pigios ausinės nėra tinkamos visiems skoniams. Audiofilai dažnai nedrąsiai pasižvalgo ir į aukščiausios kokybės itin brangias ausines.

Sužaidė: 0

„Vernee Thor“ yra pats pirmasis ambicingos kinų kompanijos išleistas išmanusis telefonas, oficialiai pristatytas 2016 m. balandžio mėnesį.

Sužaidė: 0

„Vernee“ šį mėnesį planuoja pristatyti naujus 2017 modelius, tad itin sparčiai intensyvina senųjų modelių prekybą, o tam yra puiki proga parduotuvėje Gearbest, kuri švenčia 3 metų jubiliejų ir dera

Sužaidė: 9

Kinų elektroninė parduotuvė „Gearbest“ tęsia pavasarinę fiestą – 3 metų gimtadienio progai skirtas išpardavimas pasiekė piką, tad dabar pasiūlymuose jau maksimalios nuolaidos ir daugiausiai akcijoj

Sužaidė: 1

Kinijos elektroninėse parduotuvėse išmaniųjų laikrodžių pasiūla pamažu pradeda prilygti išmaniųjų telefonų pasiūlai.

Sužaidė: 0

Pačių įvairiausių elektronikos prekių asortimentas Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ – neišsemiamas.

Sužaidė: 5

Išmaniųjų telefonų pasiūla Kinijoje tikrai viršija visus įmanomus lūkesčius. Vis dėlto kaip jau yra įprasta versle, vieniems gamintojams sekasi kur kas geriau nei likusiems.

Sužaidė: 0

Vietiniai Kinijos gamintojai toliau įrodinėja, kad ekonominės klasės išmanieji telefonai gali būti bent jau penkis kartus pigesni už aukštosios klasės išmaniuosius telefonus.

Sužaidė: 0

Aktyvi išmaniųjų telefonų gamyba vietiniams Kinijos gamintojams vos per keletą metų leido tapti ekonominės klasės išmaniųjų telefonų ekspertais.

Sužaidė: 16

Artėjantis pavasaris yra tarsi įspėjimas, kad laikas pradėti galvoti apie vasaros išvykas bei atostogas. Tikriausiai dauguma sutiks, kad gerėjantis oras skatina keliauti.

Sužaidė: 3

Populiarumą vos per trejus metus visame pasaulyje užsitarnavusi Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Tai turėtų džiuginti ir potencialius pirkėjus.

Sužaidė: 0

Įvairių išpardavimų Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ galima rasti visuomet, tačiau jie ne visada dera su potencialaus pirkėjo poreikiais.

Sužaidė: 1

Drąsiai galima tvirtinti, kad kinai pasauliniame kontekste gana ilgą laiką garsėjo tik kaip niekada nepailstantys išmaniųjų telefonų gamintojai.

Sužaidė: 0

Tarptautiniu mastu žinomų bendrovių, kurios užsiima išmaniųjų laikrodžių gamyba, tikrai nėra daug.

Sužaidė: 8

Kinijos elektroninių parduotuvių produkcijos pasiūla maloniai stebina. Čia kažką naujo ir įdomaus galima rasti praktiškai kiekvieną savaitę, o dažnai netgi itin pigiai.

Sužaidė: 0

Smulkių elektroninių aksesuarų gerbėjai šią savaitę maloniai nustebs sužinoję apie specialų „March Madness Deals“ išpardavimą.

Sužaidė: 2

Šiek tiek daugiau nei prieš septynerius metus, t. y. 2010 m. balandžio mėnesį, buvo įkurta „Xiaomi“ bendrovė. Bendrovei šis laikotarpis buvo tikrai permainingas, tačiau labai sėkmingas.

Sužaidė: 0

Neįmanoma paneigti, jog vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai susilaukia vis daugiau pirkėjų simpatijų.

Sužaidė: 1

Styvas Džobsas (Steve Jobs) planšetiniams kompiuteriams prognozavo neįtikėtiną ateitį. Vis dėlto šios „Apple“ prognozės pasitvirtino tik išmaniųjų telefonų rinkoje.

Sužaidė: 0

Išorinis kietasis diskas – tai daugumai puikiai žinomas kompiuterinės technikos aksesuaras, kuris vieniems yra itin reikalingas, o kiti puikiai verčiasi ir be jo.

Sužaidė: 0

Susidaro įspūdis, kad kinams gaminti įprastą dizainą turinčius išmaniuosius telefonus pamažu atsibosta. Vis dėlto trauktis iš šios rinkos jie tikrai nesiruošia.

Sužaidė: 0