Technologijos

Išanalizavusi 11 tūkst. skirtingų socialinio tinklo „Facebook“ reklamos kampanijų, analitikų kompanija „Webtrends“ priėjo išvadą, kad reklama šiame tinklalapyje yra visiškai neveiksminga.

Sužaidė: 1

Verslininkas Elonas Muskas prieš kelias savaites pradėjo statyti po Los Andželu (JAV) besidrieksiantį ir jo vadovaujamą aeronautikos bendrovę „SpaceX“ su Los Andželo oro uostu sujungsiantį tunelį.

Sužaidė: 5

Tventės universiteto ir Amsterdamo taikomųjų mokslų universiteto (abu iš Nyderlandų) mokslininkų tyrimas atskleidė, kad kai kurie elektroniniai elektros skaitikliai gali rodyti net 582 proc.

Sužaidė: 3

Sausį Indijoje bus pagaminta 100 tūkstančių planšetinių kompiuterių, kurių kaina neviršys 35 dolerių.

Sužaidė: 1

Šiandien jau nieko nebestebina gyvenimą palengvinantys ir „išmaniaisiais“ vadinami telefonai ar televizoriai.

Sužaidė: 2

Parodoje CES 2017 korėjiečių bendrovė „LG Electronics“ pademonstravo naujus televizorius, naudojančius organinių šviesos diodų (OLED) matricas. Televizorių raiška atitinka 4K formatą, t. y.

Sužaidė: 4

Netgi žinant, kiek įvairiose pasaulio laboratorijose gimsta inovacijos ir kaip kinta grėsmių geografija bei pobūdis, JAV kariuomenė mano, jog kariavimo būdai 2030 metais gali nedaug skirtis nuo dab

Sužaidė: 3

Kelininkai susirūpinę: jeigu per artimiausius kelerius metus finansavimas kelių priežiūrai nedidės, gera dangų būklė esą liks tik prisiminimuose ir dejuos tada ne tik kelininkai, bet ir vairuotojai

Sužaidė: 0

Parodoje „Consumer Electronics Show 2017“ LG pristatė televizorių su 4K raiška liniją „Signature OLED W“.

Sužaidė: 4

Kinija šįmet 18-ai minučių buvo „pagrobusi“ 15 proc. viso pasaulio interneto srauto.

Sužaidė: 0

Neseniai internete pasirodė informacija, kad lenkų konsorciumas WB Electronics S.A. kuria kovinį kvadrokopterį DragonFly.

Sužaidė: 0

Lietuva šiuo metu yra viena iš Europos valstybių, kurios vidutiniškai suvartoja mažiausiai energijos, teigia Švedijos ekspertai.

Sužaidė: 1

Lietuvių sukurta virtuali didžiausios pasaulyje gamyklos „Tesla Gigafactory“ replika netruko išgarsėti ne tik Lietuvoje, bet jau buvo pastebėta tų, kam ir buvo skirta.

Sužaidė: 0

Iranietis Sonny Astani jau kitais metais planuoja įrengti du šviesos diodų pagrindu sukonstruotus animuotos reklamos displėjus ant Los Andželo (JAV) miesto dangoraižių sienų.

Sužaidė: 0

Apdairūs skolintojai ėmė vertinti kreditingumą pagal draugus, kompiuterio buvimo vietą ir rašymo būdą.

Sužaidė: 1

Kanadoje, retai apgyvendintoje Saskačevano provincijoje gyvenantis vyriškis namie pasigamino 3D spausdintuvą, kuriuo pritraukė viso pasaulio dėmesį ir daugiau nei 700 tūkst.

Sužaidė: 1

Pietų Korėjos didžiausiame kino teatrų tinkle šį mėnesį bus pradėti rodyti panoraminiai filmai, kurių vaizdas bus projektuojamas 270 laipsnių kampu, kaip papildomus ekranus naudojant salės sienas.

Sužaidė: 0

Į Lietuvą trumpam užsuko išskirtinis „Volvo“ modelis – „V60 Plug-in Hybrid“.

Sužaidė: 0

JAV elektromobilių gamintoja sutiko sumokėti pinigines kompensacijas „Tesla Model S P85D“ modelius įsigijusiems Norvegijos piliečiams.

Sužaidė: 0

Pirmadienį Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) paskelbus naujausius mobiliojo ryšio aprėpties žemėlapius, vienas operatorius - „Bitė Lietuva“ - ėmėsi aktyviai tikinti, jog tai, ką skelbia žem

Sužaidė: 0

Techniškai netvarkingas automobilis pavojingas ne tik tuo, kad gali tapti tiesiogine arba netiesiogine avarijos priežastimi.

Sužaidė: 3

Įprastas vaizdas, kai prieš greičio matavimo prietaisą vairuotojai spusteli stabdį ar bent jau pakelia dešinę koją nuo akceleratoriaus. Pravažiavus radarą vėl galima nevaržomai lėkti.

Sužaidė: 0

Atrodo, kad suomių „Rovio“ sugalvoto žaidimo „Angry Birds“ karštinė nesibaigs niekad.

Sužaidė: 2

Kompanija „Apple“ jau nebėra ta kompanija, kuria labiausiai pasitiki vartotojai JAV, nurodo šių metų pradžioje atlikta apklausa.

Sužaidė: 0

Kai prasideda kalbos apie ekranus ar aukštą taškų tankį viename colyje, pradedame kalbėti apie nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.

Sužaidė: 5

„Boeing“ atstovai šypsodamiesi lipo iš naujojo „Boeing 747-8 Intercontinental“, kuriuo sekmadienį atskrido į Paryžiaus aviacijos parodą.

Sužaidė: 0

Rankų džiovintuvai vis dažniau sutinkami ne tik viešuosiuose tualetuose ir įmonių biuruose, bet ir šiuolaikiniuose namuose.

Sužaidė: 0

Elektroninį popierių kurianti bendrovė „E Ink“ ketina kurti savo elektroninių knygų skaitytuvus.

Sužaidė: 1

Dabar jau ir pirkėjos internetinėse parduotuvėse galės neakivaizdiniu būdu, tačiau tiesiogine prasme pamatuoti, ar išsirinktas rūbas tinka jų kūno proporcijoms.

Sužaidė: 1

Šią savaitę „Google“ kompanija įveikė gana svarbų barjerą, populiarindama bepiločių automobilių projektą.

Sužaidė: 0

Nors internete sklando įvairiausi gandai, prieš keletą dienų Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Huawei“ Europoje pristatė ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje „Ascend P6”.

Sužaidė: 1

2008 metais pasaulinė IT technologijų kompanija „Intel“ pasitiko 40-tąjį jubiliejų. Daugiau nei pusė amžiaus, 61 metai, šįmet sukako ir pirmiesiems tranzistoriams.

Sužaidė: 1

Lapkričio 20-gruodžio 2 dienomis Lietuvoje vyksta tarptautinės pratybos „Iron Sword 2016“ (liet.

Sužaidė: 0

Tikriausiai pamenate tą vaizdą, kaip retas bei itin brangus „Ferrari Enzo“ laksto Didžiosios Britanijos grunto keliais.

Sužaidė: 2

Panašu, kad bent keli virtualios realybės akinių „Oculus Rift“ rinkiniai, skirti kūrėjams (angl. developer kit), pateko į itin išradingų ir produktyvių žmonių rankas.

Sužaidė: 1

Sunku pasakyti, ar ekstremaliam laisvalaikiui pritaikyti, vandeniui atsparūs išmanieji telefonai tampa vis populiaresni, tačiau „Sony“ jų pristatė jau ne vieną.

Sužaidė: 0

Detroito autosalone „Volkswagen“ pristatė pasaulinę premjerą – bekelės „vabalą“ „Beetle Dune“.

Sužaidė: 1

Prieš tai, kai programinės įrangos gigantas „Microsoft“ pristatė „Xbox One“ žaidimų kompiuterį, viena iš dizainerių grupių sukūrė kelias dešimtis jo prototipų.

Sužaidė: 1

Turbūt daugelis esate girdėję apie paslaptingą 25 kadrą, kuris gali būti rodomas televizoriuje, kino teatre arba kompiuteryje. Apie jo poveikį žmogui jau seniai sklando gandai.

Sužaidė: 0

Kompanija "3Gear" neseniai pristatė technologiją, kuri naudoja du "Microsoft Kinect" valdiklius įprastiniam kompiuteriui valdyti.

Sužaidė: 0

Kompanija "Pininfarina" garsi tuo, kad "Ferrari" ir kitų markių superautomobilius paverčia dar įspūdingesniais dizaino šedevrais.

Sužaidė: 0

Kompanija "Google" paleido į atvirus vandenis patobulintą žaidimo „A Google a Day“ versiją, kurios dėka vartotojai gali sužinoti ne tik daug įdomių faktų, tačiau ir išmokti naujų paieškos būdų.

Sužaidė: 1

Naujienų agentūra "Reuters" pranešė, jog kompanija "Acer" paskutiniu momentu atšaukė ketvirtadieniui numatytą renginį, kuriame turėjo debiutuoti Kinijos rinkai skirtas išmanusis telefonas "Acer Clo

Sužaidė: 0

Kompanija "Acer", kuriai po išsakytos kritikos "Microsoft" atžvilgiu nebuvo lemta tapti viena iš pirmųjų, pristatysiančių planšetinius kompiuterius su operacine sistema "Windows 8" bei "Windows RT"

Sužaidė: 0

Vienos populiariausių sporto šakų – futbolo entuziastai nuo šiol galės savo sportinius duomenis palyginti su garsiausių pasaulio futbolininkų atliekamų sprintų skaičiumi, bėgimo tempu bei kitais pa

Sužaidė: 1

Mobilieji įrenginiai, kurie veiks operacinės sistemos "Android 4.1 Jelly Bean" pagrindu, nepalaikys "Flash" technologijos, o tai patvirtina neseniai oficialiame "Adobe" tinklaraštyje atsiradęs pran

Sužaidė: 1

"After the Software Wars" - nemokama knyga, kurią vertėtų perskaityti visiems besidomintiems informacinėmis technologijomis.

Sužaidė: 0

Bendrovės "Dyson" specialistai pristatė štai tokį buitinį prietaisą, kuris, skirtingai nei jo pirmtakai, neturi propelerio, veikia 75 proc. tyliau ir skamba nebe kaip įkyrus uodų zyzimas.

Sužaidė: 1

Individualių programinių sprendimų kūrimo lyderės Lietuvoje "Alna Software“ vadovaujamas konsorciumas prisijungė prie Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) įgyvendinamo projekto, kurio tikslas – suku

Sužaidė: 1

Vargu, ar kas nors planšetinį kompiuterį "Amazon Kindle Fire" pavadins „muzikos grotuvu“, tačiau atitinkamų patentų turėtojų akyse "Amazon" įrenginys gali tapti kuo tik nori.

Sužaidė: 0

Kiekvienas šiandien apsilankęs „Amazon“ amerikietiškoje svetainėje išvys akį traukiančią reklamą: „Daug daugiau už daug mažiau“ (angl.

Sužaidė: 0

Internetinės prekybos gigantas "Amazon" pakankamai sėkmingai pasirodė aparatinės įrangos rinkoje, pristačiusi savo produktų "Kindle" liniją, kuri yra labai populiari dėl savo labai nedidelės kainos

Sužaidė: 0

Elektroninės prekybos milžinė "Amazon" kuria sistemą, kuri prekę pirkėjui išsiųs gerokai anksčiau, nei jis jos užsimanys.

Sužaidė: 1

Kompanijos AMD profesionalių vaizdo plokščių asortimentas užvakar pasipildė ne tik tradicinėmis šiam segmentui grafiniais adapteriais, tačiau ir hibridiniais procesoriais, kurie pirmą kartą „pasima

Sužaidė: 0

Užuominų apie "AMD Vishera" procesorius atsiradimas kai kurių el. parduotuvių kainininkuose leidžia kalbėti apie jų anonso artumą.

Sužaidė: 0

Šis mažytis, prie diržo ar kuprinės prisegamas magnetinis kompasas negenda, nebijo mechaninio poveikio ir yra praktiškai nesunaikinamas - na bent jau taip žada patys gamintojai.

Sužaidė: 0

Kompanija "Wool&Prince" tvirtina, kad jų marškinius galima vilkėti nors ir 100 dienų iš eilės, tačiau jie nesusiglamžys, nepradvis prakaitu ir nesusiteps – kad ir ką bedarytum.

Sužaidė: 1

Dubajus jau kurį laiką vadinamas gigantiškų inžinerinių statinių sostine.

Sužaidė: 0

Kompanijos "Nokia" migracija prie "Windows Phone" ir atsisakymas palaikyti "MeeGo" tapo tarsi griausmu vidury baltos dienos išmaniųjų telefonų "Nokia N9" savininkams.

Sužaidė: 1

Išmaniojo telefono atblokavimo funkcija "Face Unlock", kuri buvo anonsuota kartu su "Android 4.0 Ice Cream Sandwich" ir veikė kaip viena iš saugumo užtikrinimo priemonių, vis tik pasirodė nesugeban

Sužaidė: 1

Vokietijos kompanija "Continental" paskelbė, jog jos inžinieriai šiuo metu kuria automobiliams skirtą pramogų sistemą, kurią valdys operacinė sistema "Android".

Sužaidė: 0

„Apple“ užimama jų pačių sukurtos planšetinių kompiuterių rinkos dalis trečią šių metų ketvirtį susitraukė iki 50 procentų, mat „iPad“ teko aršiai konkuruoti su „Android“ įrenginiais, iš kurių daug

Sužaidė: 0

Prie "Open Handset" aljanso prisijungė net keturiolika naujų bendrovių. "Google" įkurta sąjunga visų pirma orientuota į "Android" operacinės sistemos plėtrą ir ja grįstų platformų tobulinimą.

Sužaidė: 0

Operacinei sistemai "Android" skirta naršyklė "Google Chrome" gavo atnaujinimą, kurio dėka ji gali pasigirti palaikanti su "x86" architektūra suderinamus mikroprocesorius.

Sužaidė: 0

"Android" operacinė sistema yra įdiegta trijuose iš keturių išmaniųjų telefonų, parduotų per 2012 metų III ketvirtį.

Sužaidė: 0

Jau suspėjusios visame pasaulyje išgarsėti programišių grupuotės "Anonymous" pasekėjai iš Ispanijos nusprendė gyvai sudalyvauti Goya kino apdovanojimų įteikimo ceremonijoje.

Sužaidė: 0

Šiame video intarpe parodytas rusų sraigtasparnis "MI-24", sukantis ratus danguje su "išjungtu" pagrindiniu rotoriumi.

Sužaidė: 0

Po audrų Jungtinėse Amerikos Valstijose "debesų" kompiuterijos populiarumas staiga išaugo.

Sužaidė: 0

Kompanijos „Apple“ programėlių parduotuvėje „App Store“ du mėnesius buvo galima atsisiųsti telefonams „iPhone“ ir planšetėms „iPad“ skirtą programą, kuri gali vogti vartotojų duomenis.

Sužaidė: 1

Galime didžiuotis ir tuo, kad Lietuvoje organizuojami vieni didžiausių informacinių technologijų renginiai.

Sužaidė: 1

Kompanija "Apple" savo mobiliosios operacinės sistemos "iOS 6" galutinę versiją pradės platinti trečiadienį, rugsėjo 19 d., praneša interneto portalas "CNET News".

Sužaidė: 1

Kompanija "Apple" ruošiasi atsisakyti "Google Maps" funkcionalumo panaudojimo savo naujoje aplikacijoje "Maps", kuri taps būsimos operacinės sistemos "iOS 6" dalimi.

Sužaidė: 6