Visuomenė

Generalinis įmonės „Uber“, teikiančios pavėžėjimo paslaugas, direktorius Travisas Kalanickas pareiškė, kad uberį gali nužudyti virtualios realybės vystymasis.

Sužaidė: 0

Jei paklaustume, kas geriau – viešasis transportas ar nuosavas automobilis, ką atsakytumėte? Turbūt dauguma nė nesuabejoję bestų pirštu į automobilį. Tačiau neskubėkime!

Sužaidė: 1

Idealaus viešojo transporto tema gimė po įdomių ir karštų diskusijų su Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos (NVTKA) įkūrėjais ir pagrindiniais vedliais.

Sužaidė: 1

Sutvarkyti carinės Rusijos palikimą Kaune – karinius įtvirtinimus (fortus) – bandoma jau ne pirmą dešimtmetį, bet pažanga nedidelė.

Sužaidė: 1

Neįmanoma įsivaizduoti didmiesčio, kur gatvių sankryžose ramiai žaidžia vaikai, važiuojamąja dalimi vaikštinėja pėstieji, o automobiliai uždrausti įstatymu.

Sužaidė: 0

Nuo 2013 metų pradžios visiems Taline registruotiems piliečiams viešasis transportas yra nemokamas.

Sužaidė: 2

Judėjimo „Už troleibusus Vilniuje“ iniciatoriai kartu su Nacionaline viešojo transporto keleivių asociacija (NVTKA) išplatino pranešimą apie Vilniaus viešojo transporto aktualijas ir kamuojamas pro

Sužaidė: 1

Į naująjį sostinės merą Remigijų Šimašių vilniečiai deda ypač daug vilčių.

Sužaidė: 0

Inovacijos dabar kaip niekada yra mėgiamos mūsų visuomenėje. Juk nauja visada geriau nei sena!

Sužaidė: 0

Sekmadienio rytą ant Vilniaus Žaliojo tilto pradėti parengiamieji darbai avarinės būklės skulptūroms nukelti - virinami specialūs plieniniai rėmai, kad skulptūras galima būtų nukelti saugiai ir

Sužaidė: 0