VDNET keturiuose miestuose teiks daugiafunkcinę kabelinę televiziją

Televizijos, interneto ir telefonijos paslaugas teikianti VDNET ženklo grupė nuo rugsėjo 8 d. Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje ir Šilutėje savo kabelinės televizijos tinkluose pradėjo teikti VDNET daugiafunkcinės ir raiškiosios televizijos paslaugą.

„Tai svarbi žinia esamiems ir būsimiems mūsų klientams, nes didžioji jų dalis jau pakeitė seno modelio televizorius į skystųjų kristalų, plazminius ir net naujausius LED technologijų vaizdo aparatus. Visi šie naujos kartos televizoriai pritaikyti skaitmeniniam signalui priimti, geresniam vaizdui ir garsui perteikti, bei atlikti daug papildomų funkcijų. Neturint namie skaitmeninės televizijos, neišnaudojamos visos televizorių galimybės“, – sako VDNET pardavimų ir rinkodaros departamento direktorė Rita Bajarūnienė. Jos teigimu, VDNET daugiafunkcinės kabelinės televizijos vartotojai keturiuose šalies miestuose galės matyti iki 70 pramoginių, filmų, pažintinių, muzikos bei sporto programų. „Sudarant programų tinklelį, buvo skiriamas ypatingas dėmesys, kad kiekvienas klientas rastų mėgstamas programas“, – sako R. Bajarūnienė.

Daugiafunkcinė kabelinė televizija nuo įprastos analoginės skiriasi tuo, kad skaitmeniniu signalu perduodami vaizdas ir garsas gaunami itin kokybiški. Žiūrovams ne tik siūloma akivaizdžiai geresnės kokybės ir daugiau TV programų, bet ir tampa prieinamos papildomos funkcijos: galima pasirinkti norimą kalbą, titrus, gauti informaciją apie kitos dienos laidas ir laidų anonsus.

Norint žiūrėti daugiafunkcinę kabelinę televiziją, reikia turėti televizorių su integruotu skaitmeniniu DVB-C imtuvu, arba reikalingas specialus priedėlis (angl. set-top box), priimantis skaitmeninį signalą ir pritaikantis jį televizoriui. VDNET paslaugų naudotojams siūloma priedėlius įsigyti klientų aptarnavimo centruose.

Vilniaus, Alytaus, Marijampolės ir Šilutės gyventojai, kartu su VDNET skaitmenine kabeline televizija, turi galimybę užsisakyti papildomą aukštos raiškos televizijos (HDTV) programų rinkinį. Pasak R. Bajarūnienės, VDNET klientai šiuose miestuose jau gali matyti HDTV programas: „National Geographic“, „The History “, „Luxe.TV“. Sostinės gyventojai papildomai gali matyti sporto mėgėjams skirtą aukštos raiškos „Eurosport“ programą.

   

Facebook komentarai