VU Vaikų universitetas jauniausius studentus kviečia registruotis į antrą studijų semestrą

Vilniaus universitetas sausio-vasario mėnesiais mokslo ir pažinimo duris atvers patiems jauniausiems universiteto studentams. Nuo gruodžio 15 d. prasidėjo registracija į VU Vaikų universiteto antrojo semestro paskaitas. Naujas semestras – nauji užsiėmimai, dėstytojai, žinios ir draugai!

VU Vaikų universitetas registruotis kviečia VU internetinėje svetainėje: http://www.vu.lt/vaiku/index.php. Į paskaitas 8–12 metų vaikai raginami atvykti ne tik su klase, bet ir pavieniui. Tėveliai ar seneliai, suskubkite registruoti savo atžalas ir į užsiėmimus juos atveskite patys.  

Paskaitos vaikams prasidės sausį ir tęsis iki vasario vidurio. Vaikams bus surengtos penkios paskaitos, kurios vyks Vilniaus universiteto centrinių rūmų Teatro salėje (Universiteto g. 3, II aukštas). Jauniausieji studentai, kaip ir tikrieji VU studentai, naują semestrą pradės vaikišką smalsumą žadinančiomis paskaitomis:

Sausio 12 d. (antradienį) 14 val. paskaitoje „Kaip veikia robotas?“ VU Matematikos ir informatikos fakulteto Kompiuterijos katedros lektorius Linas Būtėnas aiškins, kas yra šie keisti technikos stebuklai. Ar robotai yra dideli pagalbininkai tikrovėje, ar tik filmuose?

Sausio 19 d. (antradienį) 14 val. VU Gamtos mokslų fakulteto Geologijos ir mineralogijos katedros lektorė, Geologijos muziejaus vedėja Eugenija Rudnickaitė papasakos, ar gali žmogus pastebėti, kaip keičiasi Žemės „veidas“.

Sausio 26 d. (antradienį) 14 val. VU Matematikos ir informatikos fakulteto Matematikos ir informatikos metodikos katedros docentas dr. Romualdas Kašuba atskleis stebuklingą aritmetikos pasaulį paskaitoje „Aritmetiniai šėlsmai (Tai kas gi čia dedasi?)“.

Vasario 2 d. (antradienį) 14 val. Teisės fakulteto dekanas prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius kalbės apie teisės mokslą. Jis pasakos, kokius darbus atlieka teisininkai, advokatai ir teismai.

Vasario 9 d. (antradienį) 14 val. Istorijos fakulteto Senovės ir viduramžių istorijos katedros lektorius dr. Eugenijus Saviščevas atsakys į klausimą, kada, kodėl ir kaip žmonės pradėjo daug keliauti.

Paskaitos truks 45 min. Kol vaikai skanaus aukštojo mokslo duonos, atlydėję juos tėveliai ir mokytojai laiko neleis veltui. Jų taip pat laukia paskaitos gyvenimiškomis temomis!

   

Facebook komentarai