Apokalipsė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žemėje įvyko katastrofa ir niekas nežino dėl ko. Šiuo metu žemėje vyrauja 3 žmonių rūšys, tačiau visos jos siekia išsilaisvinimo. Žaidime įsikūnysi į gladiatorių, kuris turi kautis už savo išlikimą.

Iš pradžių turėsi pasirinkti, kuriai rūšiai nori atstovauti. Kiekviena rūšis turi pristatomąjį filmuką, kurį galėsi peržiūrėti prieš pasirinkdamas. Tuomet pasirink žaidimo sudėtingumą ir nustatyk pradinius savo kario nustatymus.

Pateksi į žaidimo miestą, kuriame yra pirklio užeiga, kareivinės, smuklė ir išėjimas į kovų areną. Pirklio užeigoje galėsi įsigyti įvairių prekių padėsiančių pulti ir gintis, susiremontuoti turimas ir taip pat parduoti. Kairėje pusėje matysi galimas prekes, o dešinėje jau tavo turimas. Užvedęs pele ant bet kokios prekės, pamatysi jos aprašymą. Norėdamas pirkti, nutempk pele pasirinktą prekę nuo prekystalio į savo pirkinių lentyną. Norėdamas ką nors parduoti, padaryk priešingą veiksmą. Ginklų ir šarvų taisymą taip pat rasi šalia pirklio prekystalio. Nusipirkęs ginklų ar šarvų, juos įmontuosi pele nutempdamas į atitinkamą vietą apačioje dešinėje.

Kareivinėse galėsi keisti įmontuotą įrangą ir kitus nustatymus – didinti įvairius pačio kario, ginklų ir panašius parametrus.

Šalia įėjimo į areną yra smuklė, kurioje galėsi nusisamdyti pagalbininkų kovose. Kuo daugiau pinigų sumokėsi, tuo platesnį pasirinkimą turėsi. Daugiausiai pasisamdyti galėsi 2 pagalbininkus. Apžiūrėjęs visas gladiatorių korteles ir išsirinkęs tau tinkamiausią, spausk 'Hire'.

Kovų arenoje vyksta mirtinos kovos. Kovos principas – apgalvotai pasirinkti ėjimus bei priemones ir nugalėti priešininkus. Viršuje matysi įvairius kovotojų parametrus. Paspaudęs ant priešininko galėsi pasirinkti kaip jį pulti. Paspaudęs ant savo gladiatoriaus pasirinksi, kaip ginsiesi. Kova susideda iš raundų, o vienas raundas – po vieną kiekvieno kovotojo veiksmą. Kaunamasi iki mirties. Po kovos galėsi pasirinkti bet kurio vieno kario vieną jo turimą ginklą arba kitą atributą ir pasiimti sau.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Atspėk, už kurios... Sužaidė:18
Kreiserių mūšis Sužaidė:3
360 laipsnių gyva... Sužaidė:5
Indiška medžioklė Sužaidė:281
Arktiniai šuoliuk... Sužaidė:2
Sujudimas karalys... Sužaidė:41
Greičio žala Sužaidė:3
Džekas pragare Sužaidė:3
Pasauliniai karai... Sužaidė:8
Egipto tetris Sužaidė:5
Kosmoso chuligana... Sužaidė:1
Motociklų manija... Sužaidė:3
Voverių grūstis Sužaidė:4
Valentino siurpri... Sužaidė:3
Tvirtovės gynyba Sužaidė:3
Uodų išnykimas Sužaidė:2
Burbuliai Sužaidė:7
Graikiškos sferos Sužaidė:2
Sujunk du Sužaidė:31