Brangakmenių labirintas: paskutinė dalis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tai strateginis žaidimas, kuriame turėsi apginti nuo įvairių vabzdžių monstrų centrinį deimantą. Žaidime daug įvairių galimybių ir pasirinkimų, todėl gali susikurti įvairiausių strategijų.

Žaidimas pradedamas viename labirinto lauke. Dešinėje matysi visas deimantų statymo ir kombinavimo galimybes. Apačioje dešinėje – prieinami deimantai. Paspaudus ant deimanto, parodoma, kokiose pozicijose jis gali būti. Kuo aukščiau, tuo deimantas galingesnis. Viršuje dešinėje yra įvairūs gebėjimai, kurie leis statyti bokštus, sienas, sujungti deimantus ir panašiai.

Viršuje matysi manos kiekį. Mana reikalinga gaminant deimantus, juos sujungiant ir naudojantis specialiais gebėjimais. Detaliau apie kiekvieną pamatysi užvedęs ant jų pelę. kairėje pusėje matysi, kiek dar liko vabzdžių monstrų bangų. Viršuje kairėje galėsi sustabdyti žaidimą arba jį pagreitinti.

Po kiekvieno lygio gausi patirties taškų. Jie labai pravers tobulinant gebėjimus ir atveriant naujus. Taip pat žaidžiant kils ir tavo lygis. Jis leis atverti vis galingesnius gebėjimus ir brangakmenius.

Detalesnes instrukcijas apie kiekvieno sugebėjimo, talismano, deimanto ir panašiai naudojimą rasi prie kiekvieno iš įrankių.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

247 bombos Sužaidė:43
Amerikietiška sėk... Sužaidė:11
Smiginio išbandym... Sužaidė:6
Uždek 2 Sužaidė:1
Gynybos komanda Sužaidė:2
Žvejo išbandymas Sužaidė:2
Kapų šachmatai Sužaidė:8
Apokalipsė Sužaidė:3
Kalėdinė svetainė Sužaidė:2
Suvaldyk intensyv... Sužaidė:532
Motociklų manija Sužaidė:3
Sunaikink kuo dau... Sužaidė:18
Susprogdink robot... Sužaidė:0
Lekiantys kamuoli... Sužaidė:9
Pelės medžioklė Sužaidė:1
Cirko zebras Džei... Sužaidė:5
Žiurkių žaidynės Sužaidė:2
Bėk bėk Sužaidė:5
Greičio žala Sužaidė:3
Lankininkas Sužaidė:5
Dilo kalnai Sužaidė:10
Kitoks Mario Sužaidė:25