Brangakmenių labirintas: pirma dalis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tai pirmoji žaidimo 'Brangakmenių labirintas' dalis. Šiame žaidime turėsi apsiginti nuo įvairių vabzdžių monstrų. Žaidime daug galimybių ir pasirinkimų, todėl gali susikurti įvairių strategijų.

Žaidimo metu iš vieno pastato taku eis vabzdžiai monstrai. Dešinėje matysi visas deimantų statymo ir kombinavimo galimybes. Paspaudus ant deimanto, parodoma, kokiose pozicijose jis gali būti. Kuo aukščiau, tuo deimantas galingesnis. Viršuje dešinėje yra įvairūs gebėjimai, kurie leis statyti bokštus, pelkes, sujungti deimantus ir panašiai.

Viršuje matysi manos kiekį. Mana reikalinga gaminant deimantus, juos sujungiant ir naudojantis specialiais gebėjimais. Detaliau apie kiekvieną pamatysi užvedęs ant jų pelę. kairėje pusėje matysi, kiek dar liko vabzdžių monstrų bangų. Viršuje kairėje galėsi žaidimą pagreitinti.

Po kiekvieno lygio gausi patirties taškų. Jie labai pravers tobulinant gebėjimus ir atveriant naujus. Taip pat žaidžiant kils ir tavo lygis. Jis leis atverti vis galingesnius gebėjimus ir brangakmenius.

Detalesnes instrukcijas apie kiekvieno sugebėjimo, talismano, deimanto ir panašiai naudojimą rasi prie kiekvieno iš įrankių.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Grybo kirmėlaitė Sužaidė:3
Miesto neramumai Sužaidė:1
Kibirkštys Sužaidė:2
Slidžių meistras Sužaidė:0
Kosmoso tunelis Sužaidė:0
Magų karai Sužaidė:4
Trinktelk kurmiui Sužaidė:2
Gario Kuperio žai... Sužaidė:1
Plačiakelnio nuot... Sužaidė:3
Kiaušinio ridenim... Sužaidė:7
Amebos sindromas Sužaidė:25
Aprenk draugus Sužaidė:5
Monstriukas Sužaidė:1
Skylė sienoje Sužaidė:881
Voverės nuotykiai Sužaidė:0
Kubų naikinimas Sužaidė:2
Kepsnių meistras Sužaidė:2
Mario tetris Sužaidė:2
Kabum Sužaidė:2
Pamišę rutuliai Sužaidė:3
Pilies katinas Sužaidė:0