Brangakmenių labirintas: pradžia

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tai žaidimo 'Brangakmenių labirintas' pradžia – pati pirmoji dalis. Šiame žaidime turėsi apsiginti nuo įvairių vabzdžių monstrų. Žaidime daug galimybių ir pasirinkimų, todėl gali susikurti įvairių strategijų.

Žaidimo metu iš vieno pastato taku eis vabzdžiai monstrai. Dešinėje matysi visas deimantų statymo ir kombinavimo galimybes. Paspaudus ant deimanto, parodoma, kokiose pozicijose jis gali būti. Kuo aukščiau, tuo deimantas galingesnis. Viršuje dešinėje yra įvairūs gebėjimai, kurie leis statyti bokštus, pelkes, sujungti deimantus ir panašiai.

Viršuje matysi manos kiekį. Mana reikalinga gaminant deimantus, juos sujungiant ir naudojantis specialiais gebėjimais. Detaliau apie kiekvieną pamatysi užvedęs ant jų pelę. kairėje pusėje matysi, kiek dar liko vabzdžių monstrų bangų. Viršuje kairėje galėsi žaidimą pagreitinti.

Po kiekvieno lygio gausi patirties taškų. Jie labai pravers tobulinant gebėjimus ir atveriant naujus. Taip pat žaidžiant kils ir tavo lygis. Jis leis atverti vis galingesnius gebėjimus ir brangakmenius.

Detalesnes instrukcijas apie kiekvieno sugebėjimo, talismano, deimanto ir panašiai naudojimą rasi prie kiekvieno iš įrankių.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Zombių apgultis Sužaidė:3
Pomidorų linksmyb... Sužaidė:3
Greičio žala Sužaidė:3
Kubų tema Sužaidė:1
Dykinėtojas Sužaidė:12
Biliardo klubas Sužaidė:22
Stebuklinga gėlė Sužaidė:2
Roko manija Sužaidė:4
Kripteksas Sužaidė:17
Kostiumuočio keli... Sužaidė:7
Garfildo žaidimas Sužaidė:0
Perėjimai Sužaidė:1
Svečio sugrįžimas Sužaidė:2
Ginkluotasis zuik... Sužaidė:1
Šachtos vagonėlis Sužaidė:1
Senasis boulingas Sužaidė:2
S.O.S. Sužaidė:3
Japonijos žudynės Sužaidė:6
Kalėdų darbai Sužaidė:2
Su pikta močiute... Sužaidė:24
Mūšio lauke Sužaidė:4