Didžiojo nuotykio istorija

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Viskas buvo gerai, kol jaunojo karžygio draugė nebuvo pagrobta pikto varžovo. Dabar turi padėti jaunajam karžygiui susigrąžinti draugę. Žaidime keliausi per stebuklingą pasaulį, kuriame sutiksi daug įvairių kenkėjų, kurie tik ir taikysis kaip nors tave sužeisti. Pakeliui stenkis rinkti monetas, kurios pravers perkant stebuklingus veiksmus. Taip pat stenkis rasti ir atverti visas skrynias, kuriose taip bus monetų ar kitų naudingų dalykų.

Kiekvienas lygis susidarys iš kelių žemėlapių. Po kiekvieno lygio galėsi užsidėti rasti naujus šarvus ar ginklus, o taip pat ir užsukti į parduotuvę, kurioje už surinktus priedus nusipirksi stebuklingų veiksmų. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau įvairių manevrų išmoksi, tačiau ir priešų daugės.

Savo veikėją valdysi rodyklių į kairę ir į dešinę klavišais. A klavišu atliksi šuolį, o smūgiuosi su S. D klavišu iškviesi burtus, kuriuos išsirinksi rodyklių klavišais ir paleisi vėl D klavišu. Taip pat gali atlikti ir įvairias kombinacija. Kartus spausdamas A, S ir rodyklės į apačią klavišus, nusileisi lygiu žemiau. Iš eilės paspausdamas A, rodyklės į viršų ir S klavišus, atliksi dūrį į viršų. Yra ir daugiau kombinacijų, kurias išmoksi žaidimo metu skaitydamas ženklus.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Pandemija 2 Sužaidė:2
Kabelinis modemas... Sužaidė:3
Susišaudymas Lauk... Sužaidė:0
Avid boulingas Sužaidė:13
Pavojingasis Rika... Sužaidė:0
Slaptosios jūros... Sužaidė:5
Rask išėjimą Sužaidė:10
Laimėk su savo na... Sužaidė:14
Liftas Sužaidė:0
Disko kubai Sužaidė:4
Didysis nindzė Sužaidė:0
Kas greičiau užve... Sužaidė:193
Vabalų burbulai Sužaidė:1
Pašėlęs kamuolys Sužaidė:1
Pamaitink meškutį Sužaidė:3
Spalvinimo knygel... Sužaidė:9
Holyvudo kerštas Sužaidė:7
Minų laukas Sužaidė:1
Diskų naikinimas Sužaidė:4
Flapio skrydis Sužaidė:2