Didžiojo nuotykio istorija

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Viskas buvo gerai, kol jaunojo karžygio draugė nebuvo pagrobta pikto varžovo. Dabar turi padėti jaunajam karžygiui susigrąžinti draugę. Žaidime keliausi per stebuklingą pasaulį, kuriame sutiksi daug įvairių kenkėjų, kurie tik ir taikysis kaip nors tave sužeisti. Pakeliui stenkis rinkti monetas, kurios pravers perkant stebuklingus veiksmus. Taip pat stenkis rasti ir atverti visas skrynias, kuriose taip bus monetų ar kitų naudingų dalykų.

Kiekvienas lygis susidarys iš kelių žemėlapių. Po kiekvieno lygio galėsi užsidėti rasti naujus šarvus ar ginklus, o taip pat ir užsukti į parduotuvę, kurioje už surinktus priedus nusipirksi stebuklingų veiksmų. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau įvairių manevrų išmoksi, tačiau ir priešų daugės.

Savo veikėją valdysi rodyklių į kairę ir į dešinę klavišais. A klavišu atliksi šuolį, o smūgiuosi su S. D klavišu iškviesi burtus, kuriuos išsirinksi rodyklių klavišais ir paleisi vėl D klavišu. Taip pat gali atlikti ir įvairias kombinacija. Kartus spausdamas A, S ir rodyklės į apačią klavišus, nusileisi lygiu žemiau. Iš eilės paspausdamas A, rodyklės į viršų ir S klavišus, atliksi dūrį į viršų. Yra ir daugiau kombinacijų, kurias išmoksi žaidimo metu skaitydamas ženklus.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Paprastas Mah Jon... Sužaidė:2
Kauliukų sėkmė Sužaidė:4
Alkana piranija Sužaidė:19
Ekstremalus ralis Sužaidė:3
Vienišas karys Sužaidė:1
Magiški kamuoliuk... Sužaidė:1
Kortų kovotojai Sužaidė:0
Robotų arena 2 Sužaidė:3
Burbulų dėlionė Sužaidė:18
Didysis Gazu zefy... Sužaidė:0
Sunaikink ateivių... Sužaidė:18
Sniegynų safari Sužaidė:4
Kvailas kosminis... Sužaidė:2
Rankinis pokeris Sužaidė:0
Voverės derlius Sužaidė:2
Apgink savo kaimą... Sužaidė:38
Ančių medžioklė Sužaidė:3
Velykinis sunkvež... Sužaidė:1
Kirpyklos žaidima... Sužaidė:3