Ginklų prekeivis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidime išbandysi savo jėgas tarptautinėje ginklų prekyboje. Iš pradžių ginklais turėsi prekiauti Kolumbijoje, kurioje ir sukaupsi pradinį kapitalą. Tik tada galėsi patobulinti savo laivo pajėgumus, išplaukti į tarptautinius vandenis ir pradėti prekybą su kitomis šalimis. Turimų pinigų kiekį matysi viršuje kairėje. Būk apdairus, nes jeigu baigsis pinigai ir nebegalėsi prekiauti, žaidimas taip pat baigsis.

Žaidimo tikslas yra užsidirbti kuo daugiau pinigų. Tai galėsi padaryti prekiaudamas ginklais arba suteikdamas paskolas, kurios grąžinamos su didelėmis palūkanomis. Iš pradžių neturėsi daug pinigų, todėl turėsi prekiauti ginklais. Kainos keičiasi kasdien, todėl pirmiausia sulauk geriausių kainų. Apačioje kairėje spausk mygtuką 'Next Day', kad pereitum į kitą dieną ir pamatytum naujas kainas. Kai nuspręsi pirkti, dešinėje esančiame meniu pasirink kokius ginklus perki ir kiek ir spausk 'Buy'. Po kelių dienų, sulaukęs geriausių kainų parduok juos spausdamas 'Sell'. Taip užsidirbsi daugiau pinigų, kuriuos vėl turėsi investuoti.

Pasiekęs pirmąjį 100 000 pinigų, galėsi pradėti teikti paskolas ir prekiauti. Dešinėje esančiame meniu pasirinkęs žemėlapio ikoną pamatysi į kokias šalis gali keliauti (į visas reikės išsipirkti vizas). Taip pat šalia žemėlapio ikonos matysi ir paskolų ikoną. Paspaudęs matysi tuo metu esančius pasiūlymus ir galėsi išsirinkti geriausią.

Kai turėsi daug pinigų ir laivų galėsi pradėti prekiauti ir atominėmis bombomis. Jos labai brangios, tačiau labai pelningos. Svarbus dalykas yra reputacija. Paspaudęs ant pastato ikonos pamatysi savo ir kiekvienos šalies reputacijos lygį. Didinant reputaciją, mažėja ir problemų prekyboje.

Viršuje dešinėje matysi kelintą dieną žaidi.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Šokolado fabrikas Sužaidė:2
Pusryčių peštynės Sužaidė:1
Uždek 2 Sužaidė:1
Kruvinas siautėji... Sužaidė:1
Darbininkų kelion... Sužaidė:4
Čavtris Sužaidė:3
Barbaras Konanas... Sužaidė:6
Padūkęs taksi Sužaidė:3
Keistakaimis Sužaidė:0
Šuoliai į dangų Sužaidė:9
501 dartų išbandy... Sužaidė:65
Kitoks tetris Sužaidė:0
Apkiaueliai kovot... Sužaidė:3
Jūrų vanagas Sužaidė:5
Skanautojai Sužaidė:4
Bongo kamuolys Sužaidė:5
Sulaikyk juos Sužaidė:1
OR dėžė Sužaidė:0
Kritimas žemyn 2 Sužaidė:11
Kontrataka Sužaidė:0
Galutinė kova Sužaidė:8