Karavanininkas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Iš giminaičio paveldėjai turto, kuris leidžia tau pradėti perpardavinėjimo verslą. Viename miestelyje perki prekes, kitame parduoti, o už gaunamą pelną tobulini savo karavaną.

Žaidimo pradžioje užsuk į šerifo nuovadą, jis tau pateiks nemažai informacijos apie tai, kaip viską pradėti. Ten gausi palikimą, o visa kita priklausys nuo tavęs.

Apačioje esančiame meniu paspaudęs 'CARAVAN', gali peržiūrėti, kokia dabartinė tavo karavano būklė. Matysi, kokių gyvulių, transporto, krovinį turi, kiek vandens, maisto, pašaro ar degalų reikia dienai.

Įsijungęs žemėlapį ('MAP') galėsi pasižiūrėti, kokia kryptimi reikės keliauti iki norimo miestelio ir koks atstumas. Kad žinotum, kiek vandens, maisto bei pašaro turi pasiimti, padalink atstumą iš gyvūno ar transporto greičio.

Mygtukas 'TOWN' įjungs miestelio, kuriame esi, žemėlapį. Jame galėsi gydyti savo gyvūnus, pirkti bei parduoti prekes, įsigyti kitų reikalingų daiktų (vaistų, maisto, vandens talpyklų), atnaujinti vandens atsargas.

Iš miestelio išeisi paspaudęs apačioje esantį kryžiuką, o spustelėjęs kokią nors kryptį, pajudėsi ta linkme (prieš tai pasitikrink žemėlapyje, kokia kryptimi yra tau reikalingas miestelis). Kelionės metu tave gali užpulti plėšikai, ginkis į juos šaudydamas, kad neprarastum turto bei nežūtum.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Patrankų muzika Sužaidė:6
Pasiklydę erdvėje Sužaidė:0
Teroristų simulia... Sužaidė:5
Karas su terorizm... Sužaidė:3
Magiška akis Sužaidė:2
Motociklų manija Sužaidė:3
Bokso muštynės Sužaidė:3
Ateiviai kelyje Sužaidė:2
Soliteiras voras Sužaidė:11
Sureguliuok pavoj... Sužaidė:345
Pinigų žvejyba Sužaidė:38
Kapitonas Zambo Sužaidė:3
Pranykęs lietus Sužaidė:5
Ar daug kartų sug... Sužaidė:52
Sniego valymas Sužaidė:2
Maniakiškas sunkv... Sužaidė:1
Gimtinės gynėjai Sužaidė:2
Sudoku Sužaidė:5
Atsidursi formulė... Sužaidė:27
Tinio Tempo žaidi... Sužaidė:1
Penkak Silat Sužaidė:8
Besisukantis futb... Sužaidė:4
Karas plauste Sužaidė:8