Karavanininkas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Iš giminaičio paveldėjai turto, kuris leidžia tau pradėti perpardavinėjimo verslą. Viename miestelyje perki prekes, kitame parduoti, o už gaunamą pelną tobulini savo karavaną.

Žaidimo pradžioje užsuk į šerifo nuovadą, jis tau pateiks nemažai informacijos apie tai, kaip viską pradėti. Ten gausi palikimą, o visa kita priklausys nuo tavęs.

Apačioje esančiame meniu paspaudęs 'CARAVAN', gali peržiūrėti, kokia dabartinė tavo karavano būklė. Matysi, kokių gyvulių, transporto, krovinį turi, kiek vandens, maisto, pašaro ar degalų reikia dienai.

Įsijungęs žemėlapį ('MAP') galėsi pasižiūrėti, kokia kryptimi reikės keliauti iki norimo miestelio ir koks atstumas. Kad žinotum, kiek vandens, maisto bei pašaro turi pasiimti, padalink atstumą iš gyvūno ar transporto greičio.

Mygtukas 'TOWN' įjungs miestelio, kuriame esi, žemėlapį. Jame galėsi gydyti savo gyvūnus, pirkti bei parduoti prekes, įsigyti kitų reikalingų daiktų (vaistų, maisto, vandens talpyklų), atnaujinti vandens atsargas.

Iš miestelio išeisi paspaudęs apačioje esantį kryžiuką, o spustelėjęs kokią nors kryptį, pajudėsi ta linkme (prieš tai pasitikrink žemėlapyje, kokia kryptimi yra tau reikalingas miestelis). Kelionės metu tave gali užpulti plėšikai, ginkis į juos šaudydamas, kad neprarastum turto bei nežūtum.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Skraidymo lažybos Sužaidė:4
Popierinis išband... Sužaidė:1
Bokso muštynės Sužaidė:3
Cirko skrydžiai Sužaidė:2
Meilės istorija Sužaidė:2
Kauliukai Sužaidė:0
Kanjono pabaisa Sužaidė:2
Dangaus blokeliai Sužaidė:3
Greitos reakcijos... Sužaidė:2
Soniko dizainas Sužaidė:1
Pasitikrink ar ge... Sužaidė:889
Koko įvarčiai Sužaidė:6
Žaislų fabrike Sužaidė:5
Greitas skaičiavi... Sužaidė:4
Nusileidimas snie... Sužaidė:1
Snieglentė Sužaidė:2
Žiurkėnas Haris 2 Sužaidė:4
Kalėdų pyragas Sužaidė:9
Zombio motociklo... Sužaidė:1
247 bombos Sužaidė:43
Pajudink savo neu... Sužaidė:2
Lazdelinių kovos Sužaidė:2