Karo droidai

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Vyksta žvaigždžių karai. Beliko tik vienas kosminis ginklas ir robotų sugebėjimai. Visi pasikliovė tavimi. Tad nugalėk priešus ir sunaikink jų slėptuves dešimtyje planetų, kad išgelbėtum žmoniją.

Už sunaikintus priešus, gausi pinigų, kuriuos panaudosi, robotų įsigijimui ar šūviams su kosminiu ginklu. Svarbiausias dalykas yra energija, jai nukritus iki 0, misija laikoma neįvykdyta. Žaidime gali gaminti 5 rūšių robotus ir naudoti 5 tobulinimus, tad elkis apgalvotai. Kiekvienoje planetoje gausi naujų iššūkių, nes priešai vis tobulės ir greitės, todėl juos sunaikinti nebus taip paprasta, kaip atrodo.

Kosminį ginklą valdysi pele spausdamas ekrano apačioje esančias rodykles: aukštyn – žemyn, šūvį paleisi mygtuko 'Click to Fire' paspaudimu. Nuo kiekvieno iššauto šūvio tavo ginklas kaista ir jam perkaitus, negalėsi šaudyti.

Kai pagamini robotą, gali liepti jam pulti arba gintis (gaminsi paspausdamas pele ant roboto ikonos). Komanda 'Attack' reiškia, kad robotas judės link priešų bazės, pakeliui naikindamas ateivius. Komanda „Defend“ priverčia siunčiamą karį gintis, jis stovi vietoj ir kovoja su priartėjusiu priešu. Naudodamas klaviatūros klavišus A, D (Left, Right) ar judėdamas ekrane pele, galėsi matyti priešų bazę bei vėl sugrįžti prie savo kosminio ginklo.

Įvykdyk savo misiją – išgelbėk galaktiką nuo ateivių puolimo!

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Kalavijo mokykla Sužaidė:0
Tomas ir Džeris a... Sužaidė:2
Geležies tiltelis Sužaidė:2
Atrakcionų automo... Sužaidė:4
Žirklės, popieriu... Sužaidė:21
Vabzdžių ataka Sužaidė:1
Flabis Sužaidė:0
Romėnai 2 Sužaidė:0
Miesto lenktynės Sužaidė:0
Šalmų apšaudymas Sužaidė:1
Kalėdų dovanos Sužaidė:1
Svetimšalis bandi... Sužaidė:2
Megės užsakymai Sužaidė:4
Jatzė kauliukai Sužaidė:7
Gynybos žaidimas Sužaidė:5
Daktaro Moro sala Sužaidė:1
Padėk girtuokliui... Sužaidė:1,817
Baras Sužaidė:13
Koalos nusileidim... Sužaidė:1
Preciziški baudin... Sužaidė:1
Bekhemo smūgiai Sužaidė:23
Hauer tankai 2 Sužaidė:3