Karo droidai

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Vyksta žvaigždžių karai. Beliko tik vienas kosminis ginklas ir robotų sugebėjimai. Visi pasikliovė tavimi. Tad nugalėk priešus ir sunaikink jų slėptuves dešimtyje planetų, kad išgelbėtum žmoniją.

Už sunaikintus priešus, gausi pinigų, kuriuos panaudosi, robotų įsigijimui ar šūviams su kosminiu ginklu. Svarbiausias dalykas yra energija, jai nukritus iki 0, misija laikoma neįvykdyta. Žaidime gali gaminti 5 rūšių robotus ir naudoti 5 tobulinimus, tad elkis apgalvotai. Kiekvienoje planetoje gausi naujų iššūkių, nes priešai vis tobulės ir greitės, todėl juos sunaikinti nebus taip paprasta, kaip atrodo.

Kosminį ginklą valdysi pele spausdamas ekrano apačioje esančias rodykles: aukštyn – žemyn, šūvį paleisi mygtuko 'Click to Fire' paspaudimu. Nuo kiekvieno iššauto šūvio tavo ginklas kaista ir jam perkaitus, negalėsi šaudyti.

Kai pagamini robotą, gali liepti jam pulti arba gintis (gaminsi paspausdamas pele ant roboto ikonos). Komanda 'Attack' reiškia, kad robotas judės link priešų bazės, pakeliui naikindamas ateivius. Komanda „Defend“ priverčia siunčiamą karį gintis, jis stovi vietoj ir kovoja su priartėjusiu priešu. Naudodamas klaviatūros klavišus A, D (Left, Right) ar judėdamas ekrane pele, galėsi matyti priešų bazę bei vėl sugrįžti prie savo kosminio ginklo.

Įvykdyk savo misiją – išgelbėk galaktiką nuo ateivių puolimo!

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Mini šuoliai Sužaidė:0
Black Jack Sužaidė:3
Vikingai Sužaidė:10
SWAT Sužaidė:1
Brangakmenių pava... Sužaidė:3
Zelda: Valentino... Sužaidė:8
Pašėlę metimai Sužaidė:3
Antino parašiutai Sužaidė:6
Kalavijo dvasia Sužaidė:4
Rask spalvą Sužaidė:0
Maniakiškas sunkv... Sužaidė:1
Platformos karai Sužaidė:4
Sraigius Bobas Sužaidė:1
Varliavimas Sužaidė:1
Fejerverkų lietus Sužaidė:6
Pakavaišęs šaulys Sužaidė:7
Kitoks pongas Sužaidė:3
Girta Nikolė Sužaidė:14
Totemų naikintoja... Sužaidė:7
Jėgos lyderis 2 Sužaidė:3
Kortų dėliojimas Sužaidė:10
Greiti ir įsiutę Sužaidė:4