Karo pavara 2: pasaulio dominavimas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tavo tikslas užvaldyti kuo daugiau teritorijų, nužudant priešo armiją ar sugriaunant jo būstinę.

Žaidimą pradėsi, pasirinkdamas 'Single Mode', tuomet pats galėsi rinktis kovos lauką, arba 'WORLD DOMINATION', kai galėsi bandyti užkariauti kuo daugiu pasaulio teritorijų. Jei panorai priimti iššūkį ir valdyti didelę dalį pasaulio, tada turi pasirinkti vieną iš septynių teritorijų, kurios bus tavo sąjungininkai, ir žaidimo sudėtingumą. Įvykdęs pastaruosius veiksmus, pateksi į pasaulio žemėlapį, kur tavo teritorijų sostinės, pažymėtos žaliais skydais. Spausk ant pasirinktos savo teritorijos, kad pamatytum informaciją apie ją, t.y., pavadinimą, turimą pinigų kiekį (bendra suma, turima visose teritorijose) ir puolimo stiprumą (jei puolimo stiprumas per mažas, negali pulti kai kurių teritorijų). Paspaudęs 'MENU', galėsi reguliuoti žaidimo muziką ir garsus bei grafikos kokybę. Paspaudęs 'UPGRADE' galėsi pakeisti, padidinti turimos armijos kiekį, atlikti karių tobulinimus, pasinaudoti papildomomis galimybėmis bei įsisavinti naujus įgūdžius. Mygtukas 'ATTACK' leis pulti pasirinktą priešų teritoriją ar sostinę (tiesiog turi paspausti ant norimos pulti vietos). Puldamas konkrečią teritoriją, tu mažini jos puolimo stiprumą, jam nukritus iki 3, puolama zona atiteks tau. Bet kuriuo atveju, gali atimti teritoriją sėkmingai užpuldamas dukart jos sostinę. Mygtukas 'MILITARY POWER+' suteikia galimybę padidinti visos armijos puolimo stiprumą ir daromą žalą. Paspaudęs 'END TURN' nutrauksi armijos veiksmus, šioje būsenoje priešai galės pulti tavo valdomas zonas ar sostines.

Taigi skiltyje 'UPGRADE' pasiekęs vis aukštesnį lygį, galėsi užverbuoti daugiau karių rūšių. Žaidime egzistuoja pėstininkai (INFANTRY), artilerija (ARTILLERY), oro pajėgos (AIR FORCE), karinis jūrų laivynas (NAVY), bazės apsauga (BASE GUARD), bokšteliai (TURRET), bokštai (TOWER), raketos (STRIKE) bei specialios priemonės (SPECIAL). Šioje skiltyje pasirinksi kariuomenės rūšį, po to galėsi pradėti sudarinėti norimą armiją. Pele užvedęs ant kario pirmoje eilėje, pamatysi reikalaujamą jam įsigyti lygį, patirties kiekį, jo charakteristikas ir kainą. Iš viso gali turėti 30 karių rūšių. Norėdamas vieną pakeisti geresniu, turėsi pirmąjį parduoti, paspausdamas pirmoje eilėje ant norimo kareivio. Laukelyje, kur matai visą savo turimą armiją, gali tobulinti atskirus būrius (pvz.: spausk ant karinio laivo ar pėstininko ir tobulink jį, padidindamas gyvybes, šūvio atstumą, greitį bei daromą žalą). Skiltyje 'UPGRADE' taip pat gali pasirinkti armijos atsiradimą (atsitiktinį (RANDOM) ar rankinį (MANUAL)) bei armijos moralę (puolamąją (OFFENCE) ar gynybinę (DEFENCE)). Paspaudęs mygtuką 'NEXT' patenki į skiltį, kur įgytą patirtį gali iškeisti į naujus įgūdžius, sumažinančius armijos įsigijimo kainą, padidinančius gyvybes, puolimo stiprumą, greitį ar daromą žalą.

Žaidimo lygis rodo tavo dominavimo pasaulyje lygį, patirtis reikalinga įsigyti ir tobulinti karius, o pinigai pravers kovos lauke, kuomet reikia treniruoti armiją mūšiui. Kovos lauko viršuje matysi savo ir priešo turimos armijos skaičių bei puolimo stiprumą, pagal tai orientuokis, ar dar reikia verbuoti naujų, ar užteks esamų kareivių nužudyti priešininkus.

Žaidime vyksta kelių tipų kovos, kurios priklauso nuo to, kokią teritoriją užpulsi: sausumos ar vandens. Egzistuoja 9 tipai: 1.kai į mūšį gali siųsti tik vieną pėstininkų, artilerijos ir oro pajėgų rūšį, kitą karių būrį apmokyti galėsi tik tada, kai pirmasis atsidurs karo lauke (Infantry, Artillery, Air Force Battle (Land Battle)); 2. tuo pačiu metu gali treniruoti visas pėstininkų rūšis ir super parašiutus vienu metu (All Infantry Battle (Land Battle)); 3. tuo pačiu metu gali treniruoti visas artilerijos rūšis ir super tankus (All Artillery Battle (Land Battle)); 4. tuo pačiu metu gali treniruoti tik vieną pėstininkų ir oro pajėgų rūšį, kitą karį galėsi treniruoti, kai prieš jį esantis atsiduria mūšio lauke (Infantry and Air Force Battle (Land Battle, Beach)); 5. vienu metu gali treniruoti visas karinio jūrų laivyno rūšis ir katerius (All Navy Battle (Sea/Naval Battle)); 6. vienu metu gali treniruoti tik vieną jūrų laivyno ir oro pajėgų rūšį (Air Force and Navy Battle (Sea/Naval Battle)); 7. vienu metu gali treniruoti visas oro pajėgas ir super sraigtasparnius (All Air Force Battle (Air Battle)); 8. vienu metu gali treniruoti visas pėstininkų ir artilerijos rūšis (All Infantry and Altillery Battle (Land Battle)); 9. gali treniruoti visas pėstininkų ir oro pajėgų rūšis vienu metu (All Infantry and Air Force Battle (Land Battle)).

Vaizdą žaidime galėsi stebėti, spausdamas klaviatūros rodyklių (LEFT, RIGHT) arba A, D klavišus taip pat judėdamas pele. Spausdamas klaviatūros klavišus Z, X, C, Y, galėsi greitai judėti po kovos lauką į kairę, dešinę ar centrą. Klavišu P įjungti ir išjungsi pauzę.
Atmink, kad laimėtum ir užgrobtum teritorijas, teks labai pasistengti. Tad tobulink savo karius, didink maksimalų armijos skaičių, stiprink įgūdžius, naudok raketas, kad sugriautum priešų bazę, naudok bokštus ir bokštelius savo įtvirtinimų gynybai, kad užbaigtum kovą, pasitelk specialias priemones.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Beprasmis žaidima... Sužaidė:6
Kuo ilgiau išlaik... Sužaidė:41
3D miesto pamišim... Sužaidė:12
Krabo soliteiras Sužaidė:43
Black Jack Sužaidė:4
Pasitikrink ar ge... Sužaidė:28
Džiunglių griūtis Sužaidė:4
Piktasis kaimynas Sužaidė:7
Žaviojo ponio pri... Sužaidė:5
Daužytojas Sužaidė:1
Kaktusų pokeris Sužaidė:12
Raketinis automob... Sužaidė:1
Kribidžas Sužaidė:10
Formų atmintis Sužaidė:6
Nykščius aukštyn Sužaidė:6
Storasis paukštis Sužaidė:1
Voverės skrydis Sužaidė:1
Mirties atitikima... Sužaidė:2
Mažasis biliardas Sužaidė:142
Paprastas sudoku Sužaidė:5