Karų žemės

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidime nusikelsi į gilią senovę, kurioje viską nulemdavo karinė galia. Iš pradžių turėsi pasirinkti savo karių rūšį ir žaidimo žemėlapį.

Žaidimo metu matysi įvairiose vietose išsidėsčiusius miestus. Tavo užduotis – tapti visos žemės valdovu. Tai padarysi užkariaudamas miestus. Pele nurodyk savo kariams, kur eiti. Kai jie priartės, turėsi pasirinkti užpulti miestą ar samdyti karius. Jeigu miestas jau tavo, tuomet galėsi ir įeiti į jį.

Mieste galėsi tobulinti miesto įtvirtinimus, pastatus, pirkti ginklus, šarvus ir dar daugybę įvairių galimybių. Viskam reikės pinigų, kuriuos gausi užkariavęs miestus ir iš miestų gyventojų. Mokesčių surinkimas taip pat priklauso nuo miesto pastatų galimybių.

Mūšio metu turėsi apgalvoti mūšio taktiką. Viršuje matysi turimas karių rūšis. Juos į mūšio lauką išleisi Z, X, C ir V klavišais. Po mūšio lauką pasižvalgyti galėsi A ir D klavišais. Pele turėsi nurodyti, kur turi eiti kariai. Viršuje, po karių ikonomis, matysi galios santykio juostą. Dar žemiau – papildomas galias. Jų negalėsi naudoti, kada nori, nes jos atsistato tik per tam tikrą laiką. Stebėk, kada jos bus paruoštos ir naudok išmintingai. Jas tobulinsi ir nusipirksi naujų ne mūšio metu mieste.

Žaidime yra ir daugiau įvairių galimybių. Plačiau apie jas sužinosi žaidimo metu.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Automobilių parka... Sužaidė:383
Pakeleiviai Sužaidė:1
Karatė kumite Sužaidė:4
Pakankamai vanden... Sužaidė:5
Pasiklydęs drakon... Sužaidė:18
Laikyk virvę Sužaidė:5
Prieš ir po to Sužaidė:2
Kapų šachmatai Sužaidė:8
Strateginė gynyba... Sužaidė:0
Rūbinės kovotojai Sužaidė:1
Vidaus gynyba Sužaidė:2
Pasitikrink ar pe... Sužaidė:17
Pilies gynyba Sužaidė:2
Alfa mūšis Sužaidė:2
Šuniuko muzika Sužaidė:6
Mirtini nuodai Sužaidė:6
Apdairus samdomas... Sužaidė:23
Brangakmeniai Sužaidė:2
Dinozaurų lenktyn... Sužaidė:2