Kortų kovotojai

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tavo tikslas nugalėti savo priešininkus, atliekant manevringus veiksmus kovos arenoje bei panaudojant magiškas galias puolime.

Prieš pradėdamas žaidimą, pasirink ar žaisi vienas prieš kompiuterio parinktus priešininkus (Single Player), ar grumsiesi su savo draugu (Versus). Kitas žingsnis išsirinkti savo herojų iš 5 galimų variantų: Sephiroth, Master Chief, Sorceress, Scorpion ir Fulgore. Pele užvedęs ant veikėjo, matysi jo charakteristikas, naudojamą magišką smūgį, kuriuo stengsies sužeisti priešą. Jei žaisi prieš kompiuterio parinktus priešininkus, pirmiausiai kovosi įkalnėje (Acsention Mode), prieš silpnesnius kovotojus karaliaus Žudiko turnyre.

Prieš kovą turi išsirinkti 3 kortas. Kiekviena korta atitinka tam tikrą veiksmą: Regenerate (atstato energiją +15); Move Up (judėti į viršų), Move Down (judėti į apačią); Move Left (judėti į kairę); Move Right (judėti į dešinę); Guard ir Perfect Guard padidina gynybą, Burst Limit (puolant priešui, smogsi jam atgal), kitos spalvos kortos yra puolimo kortos, kurias naudosi žudydamas priešininką. Mėlynas laukelis kortoje reiškia, kiek energijos jos panaudojimas kainuos/pridės, raudonas – kiek žalos padarys. Guard ir Move kortos visada eina prieš puolimo kortas. Po kiekvieno raundo atgausi 15 sunaudotų energijos taškų. Apačioje dešinėje arenos žemėlapis, kuriame matai savo ir priešininko išsidėstymą, pagal tai bandysi taip sudėlioti kortų eiliškumą, kad pats išvengtum smūgio ar sužeistum kitą kovotoją. Paspaudęs mygtuką 'Remove Card' išmesi kortą iš jau pasirinktų, mygtuku 'Fight' pradėsi kovą. Priešininkai atsiduria arenoje, metamos kortos ir abu kovotojai atlieka nurodytus kortose veiksmus. Kovų raundų bus tiek, kol tavo ar priešininko gyvybės nukris iki 0. Nugalėjęs savo varžovą, pateksi į kitą turnyro etapą, kur susigrumsi su ryžtingu herojumi.

Žaidžiant dviese, visa eiga panaši: išsirenkate kovotojus ir areną, kurioje susigrumsite. Pirmasis žaidėjas naudosis klaviatūra, atlikdamas visus veiksmus. Klaviatūros klavišu „Shift“ išmetamos kortos, kurias neteisingai pasirinktos, klavišu „Space“ pradedama kova. Klavišai Q, W, E, R, T, Y atitinka pirmąją kortų eilę, A, S, D, F, G, H – antrąją eilę. Antrasis kortas renkasi, spausdamas kairįjį pelės klavišą ant pasirinktos kortos.

Taigi , apmastyk priešininko veiksmus, pasirink gerą strategiją ir nugalėk turnyre.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Pingvino stumtelė... Sužaidė:0
3D kosminė kelion... Sužaidė:3
Kamuoliukų rideni... Sužaidė:6
Barbaras Konanas... Sužaidė:6
Tualeto sunkumai Sužaidė:2
Gatvės šokėjas Sužaidė:7
Pamišimas Sužaidė:3
Gražioji šaudyklė Sužaidė:1
Robofutbolas Sužaidė:1
Keno Sužaidė:2
Pakrikusi ugnis Sužaidė:4
Dirbtinis fonas Sužaidė:4
BMX profesionaliu... Sužaidė:1
Žydintys sodai Sužaidė:6
Vieniša grupuotė Sužaidė:1
Švento Patriko di... Sužaidė:1
Pasistenk surasti... Sužaidė:3,246
Naikinimo ginklai Sužaidė:0
Tera smūgis M2 Sužaidė:3
Britnė ir ietys Sužaidė:12
Baudų metimai Sužaidė:16
Balionų naikinima... Sužaidė:2