Lekiantys kamuoliai

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Šiame žaidime tau reikės spardant ir daužant kamuolį numušti kuo daugiau angelų. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, S klavišu smogsi ranka, D klavišu spirsi koja, o pašoksi paspaudęs 'Space' klavišą. Norėdamas greičiau bėgti į vieną ar kitą pusę tiesiog du kartus paspausk klavišą su rodykle į šoną. Spausdamas įvairias mygtukų kombinacijas tu atliksi kitus judesius.

Pataikius į angelą kamuoliu jis paraudonuos, tuomet tu galėsi pradėti rinkti taškus. Kuo daugiau kartų tu šį angelą numuši ir kuo daugiau angelų tuo metu bus paraudonavę tuo daugiau taškų pelnysi. Angelui atsitrenkus į žemę bus suskaičiuojami taškai. Taškus taip pat gali pelnyti nuspirdamas kuo aukščiau savo kamuolį (šie taškai vėliau bus pridėti prie bendrų taškų).

Ekrano apačioje tu matysi nupieštus penkis kamuoliukus. Čia yra nurodyta kiek kartų kamuolys dar gali atsitrenkti į žemę. Atsitrenkus tavo kamuoliui į žemę, vienas iš šių kamuoliukų paraudonuoja, tuomet turi pasisaugoti ir neleisti kamuoliui dar kartą paliesti žemės. Paraudonavus vienam iš kamuoliukų tau reikia savuoju kamuoliu arba smūgiu pataikyti į angelą ir taip užgesinti raudoną šviesą. Praradus visus šiuos kamuoliukus baigsis žaidimas.

Taip pat nepamiršk, kad kiekvienas iš veikėjų turi savo specialų smūgį, kurio jėgą pakrausi spardydamas kamuolį. Baigus žaidimą tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Maksimas Sužaidė:2
Nukritusios žvaig... Sužaidė:13
Zizo išbandymas Sužaidė:6
Brangenybių vagis Sužaidė:8
Kaktusas Makojus Sužaidė:85
Muzikos rinkimas Sužaidė:3
Alfa Bravo Čarli Sužaidė:6
Namų gynėjas Sužaidė:10
Animacinio karate... Sužaidė:6
Pasitikrink ar gr... Sužaidė:70
Robotų imperija Sužaidė:11
Parašiutininkai Sužaidė:2
Kepsnių meistras Sužaidė:10
Neptūno bagis Sužaidė:9
Aštuonkojų ėjimai Sužaidė:8
Trenk antinui Sužaidė:8
Homerio spurgų ka... Sužaidė:250
Pragaro vairuotoj... Sužaidė:3
Triukai ant vande... Sužaidė:9
Linos meilė Sužaidė:10
Mario kartingai Sužaidė:6
Kempiniuko pirami... Sužaidė:5
Amerikietiški sun... Sužaidė:14
Gėlių Mah Jong Sužaidė:11reklama