Orkų apgultis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Būdamas jaunas didvyris, turi įveikti dvi tavo gimtąjį miestelį puolančias kariuomenes: goblinų ir orkų. Žaidimo valdymas yra su pele, jei reikės pagalbos, spausk 'Space'.

Pasiruošti kovoms gali trijose vietose. Kalvėje ir pas burtininką gali tobulinti savo įgūdžius ar išmokti naujų manevrų. Tavernoje gali gauti alaus. Alus kovoje sugrąžins dalį gyvybių, todėl nepamiršk prieš eidamas į kovą prisipilti tiek alaus, kiek gali panešti.

Kovoti reikėtų pradėti nuo goblinų gaujos. Visada turi įveikti keletą pėstininkų, kol pasieksi vadą. Kovoje pasirink norimą smūgiavimo būdą ir tikėkis, kad sėkmės lydės būtent tave. Jei neaišku, ką reiškia vienas ar kitas skaičius kovoje, tiesiog užvesk ant jo pele ir pamatysi aprašymą.

Galvodamas, kad toliau brautis nebegali, spausk 'Retreat!' ir pabėgsi į miestą. Beje, kuo giliau priešo gretose esi, tuo sunkiau bus pabėgti ir priešas tave bandys sulaikyti. Bet nebijok bėgti, mieste atstatysi gyvybes, o kovoje sukauptus patirties taškus galėsi panaudoti mokantis kovoti.

Patarimas! Jei matai, kad kovoti sekasi sunkiai, dažnai pulk, nugalėk porą priešų ir bėk. Taip kaupsi patirties taškus, įgysi įgūdžių ir vis lengviau bus įveikti priešą. Orkų lyderis turi 200 gyvybių taškų, todėl tau teks gerai paplušėti, kol jį įveiksi ir parneši jo galvą.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Varlių eismas Sužaidė:3
Black Jack Sužaidė:8
Kauliukų karai Sužaidė:5
Per duotą laiką k... Sužaidė:32
Saulės sudoku Sužaidė:1
Žodžių kūrėjas Sužaidė:8
Aukso piramidė Sužaidė:2
Skraidanti varlė Sužaidė:6
Zeldos legenda Sužaidė:2
Voverės derlius Sužaidė:2
Žvejyba Lalala Sužaidė:2
Mažasis biliardas... Sužaidė:42
Nedoras Santa Sužaidė:0
Kalnų dviratis Sužaidė:0
Glamžalo pagalba Sužaidė:2
Šokolado kelias Sužaidė:9
Inkriminavimas 2 Sužaidė:2
Raidžių labirinta... Sužaidė:11
Kulkos greitis Sužaidė:4