Skaičių dėlionė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Šio žaidimo tikslas yra pateiktoje lentelėje surasti trijų skaičių grupes, kurios būtų matematiškai susijusios. Tai gali būti iš eilės einantys skaičiai (straigth set: 6-7-8), suma (adding set: 3-4-7), sandauga (product set: 2-3-6), nelyginiai skaičiai (odd set: 9-7-11), lyginiai skaičiai (even set: 4-2-10), pirminiai skaičiai (prime set: 3-7-13) arba bendrą daliklį, didesnį už 2, turintys skaičiai (GCD Factor: 4-8-12).
Paspaudus vieną skaičių, jis pažymimas, tada reikia pažymėti greta esančius skaičius, kurie yra matematiškai susiję. Žaidime galima padaryti iki 3 klaidų. Klaidomis yra laikomos lygio pabaigoje nesurastos skaičių kombinacijos, tačiau laiku susivokus ir nepasirinkus visų 3 neteisingų skaičių, galima nužymėti vieną pasirinktą skaičių dar kartą ant jo paspaudus. Tai yra svarbu todėl, kad lygis baigiasi tada, kai baigiasi nurodytas ėjimų (Moves) skaičius.
Skaičius galima žymėti nuo pradžios arba nuo galo, bet ne nuo vidurio. Seka privalo būti tiesi ir negali lenktis kampu. Kiek ir ko tau liko surasti matysi žaidimo ekrano kairėje pusėje.
Kuo greičiau įvykdysi užduotį ir kuo mažiau klaidų padarysi, tuo daugiau taškų gausi. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką 'SUBMIT' ir sužinosi, kurią vietą užėmei geriausių žaidėjų sąraše.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Antino parašiutai Sužaidė:6
Spausdinimo žaidi... Sužaidė:4
Jatze Sužaidė:1
Tamo bokštas Sužaidė:3
Kortų siautulys Sužaidė:0
Kalno beprotybė Sužaidė:0
Mokyklos mados Sužaidė:5
Bekelės trofėjus Sužaidė:3
Atlik virtualų ma... Sužaidė:1,304
Pakvaišęs mūšis Sužaidė:10
Šinobu kovotojas Sužaidė:1
Prieš ir po to Sužaidė:2
Traktoriaus galia Sužaidė:7
Traukinio šilko k... Sužaidė:6
Šokinėtojas Bobas Sužaidė:0
Kovok kovok 3 Sužaidė:2
Saldainių manija Sužaidė:2
Jėgos karalius Sužaidė:0
Kapinynas Sužaidė:1
Monstriškas sunkv... Sužaidė:1
Skrybėlės mėtymas Sužaidė:1