Spektroburtai

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidime tapsi magijos ir burtų meistru, kuris gebės iškviesti įvairiausių padarų vien magiškų kortų pagalba. Iš pradžių turėsi pasirinkti žaidimo režimą: vieną kovą, kampaniją, kurioje sutiksi vis stipresnius varžovus, ar herojų lygą, kurioje herojai varžysis vieni su kitais.

Kiekvienoje magiškoje kovoje turėsi įvairių kortų, kurios veikia labai skirtingai. Tavo tikslas – pasiekti, kad varžovo gyvybės taškų skaičių nukristų iki nulio. Viršuje bus žaidimo laukas, apačioje dešinėje matysi savo kortas. Jos suskirstytos pagal 5 jėgas: ugnies, vandens, oro, žemės ir demoniškos. Kiekvienos jėgos taškų skaičius nurodytas virš tos eilės kortų. Tai reiškia, kad iškviesti galėsi tik tas kortas, kurioms pakanka jėgos taškų. Kiek kuriai kortai reikia taškų, kad galėtum ją iškviesti, nurodyta viršutiniame dešiniame kortos kampe.

Apatiniame kairiame kortos kampe nurodyta, kiek ši karta turi atakos taškų, o dešiniame – gyvybės taškų kiekis. Kai kurios kortos gali neturėti puolimo ar gyvybės taškų, nes jos turi kitokį specialų poveikį. Apie kiekvieną kortą daugiau sužinosi užvedęs ant jų pelę.

Kova vyksta ėjimais – kiekvienas varžovas paeiliui kviečia po vieną kortą. Kortą reikia dėti į vieną iš 6 langelių. Jeigu priešais esantis langelis tuščias, reiškia bus atakuojamas burtininkas, o jeigu yra korta, tuomet atakuojama konkreti korta. Kortas rinkis išmintingai, nes vienas neteisingas pasirinkimas gali atvesti prie pralaimėjimo.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Voverių aitvaras Sužaidė:1
Kitoks krepšinio... Sužaidė:4
Angės išbandymas Sužaidė:6
Fėjų pasaulis Sužaidė:0
Kanjono gynyba Sužaidė:6
Skaldymo botas Sužaidė:1
Soniko kubai Sužaidė:1
Akvariumo nuotyki... Sužaidė:11
Žiurkėnas Haris 2 Sužaidė:5
Minutės žaidimas Sužaidė:3
Evanas Visagalis... Sužaidė:3
Apgink savo kaimą... Sužaidė:38
Kalvos karalius Sužaidė:3
Plukio sniego kar... Sužaidė:2
Taksi ekspresas Sužaidė:4
Stručio šuoliai Sužaidė:1
Keturkampio heroj... Sužaidė:3
Laisvas čiuožimas Sužaidė:3
Taip arba Ne- išs... Sužaidė:533
Gyvūnų sujungimai Sužaidė:2
Kubelių numeriai Sužaidė:0
9 rutulių biliard... Sužaidė:94
Minų laukas Sužaidė:1